Otwarte w kwietniu 2016 roku Center of Excellence Infor wspiera europejskie firmy w procesie transformacji cyfrowej. Pracuje również nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań, w tym m.in. wykorzystujących sztuczną inteligencję, big data czy machine learning. Konsekwentnie rozszerza globalną obsługę kolejnych procesów, produktów i klientów firmy, zwiększając skalę działania oraz zatrudnienie.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Innowacyjne projekty w skali Europy. 340 pracowników i wzrost do 450 osób do końca 2021 roku. Prace nad rozwojem kluczowych systemów ERP firmy, rozwój innowacyjnych rozwiązań i zdalne wdrożenia u klientów na całym świecie – to aktualny status osiągnięć tego centrum.


Jestem niezwykle dumny, że udało nam się stworzyć organizację, która daje pracownikom możliwości rozwoju, pozwala na realizację ciekawych projektów, szanuje i wspiera różnorodność. A z drugiej strony jest dynamiczna, jest w niej energia bardziej charakterystyczna dla startupów, niż dużych firm. Rośniemy szybko, ale wciąż jesteśmy VIBRANT!” – mówi Artur Sawicki, VP & General Manager, Polska, Infor.


Zespół liczy obecnie 340 pracowników, niebawem zatrudnienie zwiększy się o kolejne 110 osób, osiągając 450 osób na koniec 2021. Nowe osoby wzmocnią zespoły związane z tworzeniem produktu Infor Workforce Management (oprogramowanie do harmonogramowania pracy pracowników), rozwojem kluczowych systemów ERP firmy: Infor LN i Infor M3. Planowane jest również zwiększenie zatrudnienia w obszarze Infor Managed Services (rozszerzone wsparcie IT), a także specjalistycznych zespołów zajmujących się m.in. analityką biznesową, sztuczną inteligencją oraz big data (m.in. rozwiązania takie jak Infor Birst®, Infor OS oraz Infor Coleman).

Infor dostarcza rozwiązania chmurowe, wspierające transformację cyfrową firm, których popularność gwałtownie wzrasta. Zwłaszcza ostatni rok potwierdził, jak ważna jest elastyczność organizacji, dostęp do informacji i łatwość dostosowania procesów do zmieniającego się otoczenia. Bardzo mocno również rozwinęły się usługi zdalne. Wiele zadań dla klientów w całej Europie realizujemy bezpośrednio z Polski, unikając kosztownych podróży. To wszystko czynniki, które napędzają rozwój wrocławskiego Center of Excellence. Realizujemy wiele innowacyjnych projektów, ich poziom zaawansowania i innowacyjności stale rośnie. – ocenia Artur Sawicki.


Infor aktywnie współpracuje z wrocławskimi uczelniami, w tym z Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Ekonomicznym. Od 2018 roku firma zajmuje dwupoziomowe biuro o powierzchni blisko 6 000 m2 w kompleksie Retro Office House w centrum Wrocławia, u zbiegu ul. Piłsudskiego i Komandorskiej.

Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top