Infor prezentuje Enterprise Automation na AWS: Skaluj automatyzację i przyspieszaj wyniki biznesowe z Infor OS Cloud Services
Infor poinformował o wprowadzeniu rozwiązania Enterprise Automation. To zestaw usług dla platformy Infor Operating Service (Infor OS) w chmurze multi-tenant, opartej na Amazon Web Services (AWS). Nowe rozwiązanie pomoże firmom w szybkim skalowaniu automatyzacji poprzez połączenie integracji danych, sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML) oraz zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) w ramach jednej platformy.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Dzięki Infor Enterprise Automation firmy mogą stale rozszerzać możliwości automatyzacji planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w różnych aplikacjach i szybciej osiągać korzyści biznesowe, do minimum ograniczając koszty i ryzyko integracji. Rozwiązanie umożliwia klientom tworzenie nieograniczonych procesów automatyzacji, które współdziałają bezpośrednio z pakietami Infor CloudSuites, lub dowolną inną aplikacją, bez interwencji człowieka.

Wyjątkowość Infor Enterprise Automation kryje się w możliwości automatyzacji za pośrednictwem pojedynczej, komponowalnej platformy Infor OS. Łączy ona systemy i ludzi poprzez automatyzację zaplecza, procesu podejmowania decyzji oraz – wraz z wprowadzeniem rozwiązania RPA przez Infor – automatyzację front-end.

Infor Enterprise Automation pozwolił przenieść cały nasz system dowodów dostawy do jednego repozytorium online, dzięki czemu zespół obsługi klienta może szybko odpowiedzieć na zapytanie. Dzięki poprawie produktywności o 95% nasi pracownicy mogą skupić się na obsłudze klientów, zamiast na wyszukiwaniu informacji w skrzynkach lub innych aplikacjach. Boty RPA przetwarzają nasze drukowane potwierdzenia odbioru (pickup ticket), interfejsy API Gateway przetwarzają elektroniczne dowody dostawy (delivery ticket) z aplikacji innej firmy, a wszystko to odbywa się bez ingerencji człowieka” – mówi Steve McEnany, starszy wiceprezes Midwest Wheel Companies, jednego z największych dystrybutorów części do samochodów ciężarowych w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych.


Infor RPA uzupełnia rozwiązanie Enterprise Automation

Wraz z wprowadzeniem RPA Infor może zaoferować kompletny pakiet automatyzacji, obejmujący automatyzację front-end, procesu decyzji i back-end:
  • Infor RPA zajmuje się automatyzacją procesów front-end, która obejmuje pracochłonne lub powtarzalne, oparte na regułach zadania o wysokim wolumenie i niskiej wartości, niezbędne do zakończenia procesu biznesowego.
  • Sztuczna inteligencja Infor zajmuje się automatyzacją decyzji poprzez przetwarzanie języka naturalnego (NLP) i usługi uczenia maszynowego w celu usprawnienia wykonywania zadań, rekomendowania dalszych najbardziej odpowiednich działań oraz przewidywania potencjalnych problemów i właściwego dostosowywania systemów.
  • Infor iPaaS (platforma integracyjna jako usługa) zajmuje się automatyzacją zaplecza poprzez integrację usług opracowywania, wykonywania i zarządzania przepływami pracy, łącząc dowolną kombinację aplikacji lokalnych i opartych na chmurze w ramach jednej lub wielu organizacji.

Mamy zróżnicowane rozwiązanie, ponieważ zaczęliśmy od bardziej złożonej automatyzacji zaplecza. Dzięki RPA zapewniamy teraz automatyzację front-end, co pozwala nam dostarczyć kompletny pakiet do automatyzacji przedsiębiorstwa. Daje nam to przewagę nad niezależnymi dostawcami” – tłumaczy Massimo Capoccia, dyrektor ds. innowacji w Infor.


Jak zauważa Holger Mueller, wiceprezes i główny analityk w Constellation Research, czołowej firmie zajmującej się badaniami rynku i doradztwem:
Nie ma wystarczającej liczby programistów, aby zapewnić pełną automatyzację przedsiębiorstwom, które tego obecnie potrzebują, tymczasem użytkownicy biznesowi są sfrustrowani jej brakiem. Za sprawą zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) i innych funkcji niskokodowych, użytkownicy korporacyjni mogą wziąć automatyzację we własne ręce, a dopomogą im w tym łatwe w obsłudze rozwiązania, takie jak Infor Enterprise Automation. Wygrywają na tym wszyscy, ponieważ użytkownicy biznesowi otrzymują upragnioną automatyzację, IT może skupić cenne zasoby na istotniejszych zadaniach, a całe przedsiębiorstwo korzysta na zwiększeniu poziomu automatyzacji, osiągając w ten sposób to, co naprawdę się liczy: przyspieszenie innowacji.


Pomyślne wdrożenie kompleksowej automatyzacji

Wiele firm stanęło przed wyzwaniem pomyślnego wdrożenia kompleksowej automatyzacji ze względu na niedoskonałą współpracę różnych narzędzi do automatyzacji. Tworzenie przepływów automatyzacji często okazywało się dla użytkowników biznesowych zbyt trudne. Co więcej, mieli trudności z wyborem odpowiednich procesów do automatyzacji. Obecne rozwiązania są delikatne i podatne na awarie. Są również zbyt drogie, aby uzasadnić inwestycję, i nie wygenerowały rozsądnego zwrotu z inwestycji.

RPA i automatyzacja według Infor

Rozwiązanie Enterprise Automation firmy Infor pozwala zintegrować wszystkie technologie automatyzacji, w tym RPA, za pośrednictwem wspólnej platformy Infor OS. Infor RPA zapewnia kompleksowy zestaw komponentów do tworzenia i wdrażania botów, które wykonują zadania tak jak ludzie w zakresie różnych zastosowań, działań i treści.

Infor oferuje kompletne rozwiązanie do automatyzacji z rosnącą biblioteką gotowych przypadków jej stosowania, aby pomóc klientom w szybkim skalowaniu automatyzacji opartej na wartości w zakresie zobowiązań, należności, przetwarzania dostaw, zgodności i nie tylko.

Klienci błyskawicznie uzyskują zwrot z inwestycji, ponieważ Infor zapewnia specyficzne dla danej branży przepływy RPA w ramach wybranych pakietów Infor CloudSuites. Usługa Enterprise Automation jest ponadto oparta na AWS, dzięki czemu zapewnia stałą niezawodność, wydajność i skalowalność. Infor oferuje także prosty i elastyczny model cenowy uzależniony od godzin realizacji, który dopuszcza nieograniczoną liczbę developerów i botów. Demokratyzuje to tworzenie przepływów automatyzacji i wzmacnia pozycję użytkowników biznesowych i IT.

Za pomocą Enterprise Automation Infor dostarcza wymagane elementy technologii w zróżnicowany sposób, łącząc wszystkie poziomy automatyzacji, niezależnie od aplikacji w złożonym ekosystemie. Chcemy zapewnić klientom możliwość wspierania kreatywnej kultury ciągłego zwiększania swoich możliwości bez konieczności wprowadzania nowych umów, technologii lub platform, co ostatecznie powoduje ogromne koszty ogólne związane z realizacją pojedynczego pomysłu – mówi Rick Rider, starszy wiceprezes Infor ds. zarządzania produktami.


Pomagamy klientom zacierać granice między RPA, inteligencją procesową, automatyzacją przepływu pracy i połączonym wglądem opartym na uczeniu maszynowym. Naszym celem jest dostarczenie platformy, która może pomóc klientom, niezależnie od ich sytuacji, kontynuować drogę do automatyzacji bez konieczności posiadania genialnych programistów lub ekspertów w tej dziedzinie. A także bez wymogu spełnienia wielu warunków wstępnych lub poniesienia kosztów jeszcze przed przystąpieniem do realizacji koncepcji – dodaje Rick Rider.


Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top