Barracuda oferuje zaporę nowej generacji klientom platformy Google Cloud

Barracuda poinformowała, że jej rozwiązanie NextGen Firewall jest teraz dostępne dla klientów korzystających z platformy Cloud Platform. Barracuda NextGen Firewall to pierwsza zapora nowej generacji dostępna na platformie Google Cloud Platform, którą można zakupić w modelu BYOL za pośrednictwem usługi Google Cloud Launcher.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall opracowano pod kątem sieci rozproszonych, z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczającymi i administracyjnymi, które są wymagane w środowiskach chmurowych i hybrydowych. Rozwiązanie – dostępne bezpośrednio w AWS Marketplace, Microsoft Azure, a teraz również na platformie Google Cloud – oferuje elastyczny dostęp zdalny, widoczność aplikacji, rozpoznawanie użytkowników oraz bardzo precyzyjne zarządzanie zasadami bezpieczeństwa klientom, którzy chcą bezpiecznie korzystać z platform chmurowych.
Wprowadzając do sprzedaży rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall dla platformy Google Cloud, Barracuda znów jako pierwsza na rynku oferuje innowacyjne zabezpieczenia stworzone z myślą o środowiskach chmurowych” – powiedziała Nicole Napiltonia, wiceprezes ds. sojuszy w firmie Barracuda. – „Chmura przynosi wiele korzyści organizacjom, które chcą efektywnie skalować swoje obciążenia robocze i aplikacje, a Google jest bez wątpienia ważnym elementem tego trendu. Cieszymy się, że wspólnie z Google możemy zaoferować rozwiązanie Barracuda NextGen Firewall klientom platformy Google Cloud, aby pomóc im bezpiecznie i ekonomicznie wykorzystać pełen potencjał inwestycji w chmurę – dodała.
Chmurowa łączność i zarządzanie na platformie Google Cloud

Typowe zapory nowej generacji zwykle projektuje się pod kątem wdrożenia w bramie w odizolowanych środowiskach sieciowych, co nie spełnia potrzeb dzisiejszych środowisk chmurowych i hybrydowych. Zaporę Barracuda NextGen Firewall zaprojektowano z myślą o erze chmury, dodając do niej funkcje, które zapewniają bezpośredni dostęp do aplikacji chmurowych w rozproszonych sieciach, w których każda lokalizacja wymaga wysokiej jakości usług, niezawodności sieci i bezpiecznej łączności. Barracuda NextGen Firewall oferuje wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać po zaporze nowej generacji, w tym wiązanie łączy (uplink bonding), równoważenie obciążenia oraz kompresję ruchu, a także optymalizację dostępu do chmury z każdej lokalizacji w sieci organizacji. W pełni zintegrowane, scentralizowane zarządzanie, które skaluje się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy zdalnych lokalizacji, gwarantuje bezpieczeństwo i zgodność z przepisami w każdej lokalizacji bez potrzeby przesyłania ruchu przez dedykowane łącza.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top