loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Firma Hewlett Packard Enterprise (HPE) zaprezentowała HPE GreenLake Hybrid Cloud – nowe rozwiązanie bazujące na wykorzystaniu danych, zaprojektowane, aby ułatwić klientom zarządzanie i optymalizację chmur lokalnych i zdalnych. HPE GreenLake Hybrid Cloud to zautomatyzowany model operacyjny w chmurze, wykorzystujący wiodącą własność intelektualną HPE i spełniający standardy najlepszych praktyk HPE.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
Został stworzony, aby pomóc klientom wykorzystać dokładnie te zasoby chmury, których w danym momencie potrzebują, bez względu na aktualną lokalizację obciążeń – wszystko to przy jednoczesnej poprawie wydajności, obniżeniu kosztów, zwiększeniu bezpieczeństwa i zapewnieniu zgodności. Eliminując potrzebę codziennego zarządzania środowiskiem hybrydowym, nowe rozwiązanie pomaga zmniejszyć liczbę błędów ludzkich i umożliwia pracownikom poświęcenie więcej czasu i uwagi dla innowacji w firmie.

Hybrydowe IT to rzeczywistość większości przedsiębiorstw, ponieważ umożliwia łączenie aplikacji, usług i platform, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wiele przedsiębiorstw boryka się jednak ze złożonością działania różnorodnych chmur prywatnych, publicznych i hybrydowych oraz z brakiem odpowiednich umiejętności do nadzorowania i zarządzania implementacją chmury, co może prowadzić do nierozpoznanych, rosnących kosztów i zwiększonego ryzyka. W nawiązaniu do wyników analizy Gartnera, organizacje, które nie wdrożą procesów optymalizacji kosztów, przekroczą budżet średnio o 40 proc. na chmurę publiczną do 2020 roku. Co więcej, wielu klientów nie stosuje automatyzacji, ani nawet nieskomplikowanych narzędzi pozwalających w pełni wykorzystać potencjał chmury i czerpać korzyści ze stałego monitorowania mechanizmów kontroli i zgodności do zarządzania ryzykiem.

HPE GreenLake Hybrid Cloud rozwiązuje problem tak złożonego zarządzania. System konfiguruje procesy zarządzania zasobami w chmurze w wybranym środowisku klienta, pomaga kontrolować koszty, zabezpieczenia i zgodność, a następnie zarządza tymi zasobami w imieniu klienta. W przeciwieństwie do tradycyjnej usługi zarządzanej, GreenLake Hybrid Cloud oferuje zautomatyzowany model oparty na chmurze, który eliminuje konieczność zatrudniania lub szkolenia nowych pracowników do nadzorowania implementacji chmurowych i zarządzania nimi.

Przedsiębiorstwa potrzebują szybkiego i prostego sposobu optymalizacji swoich środowisk chmurowych publicznych i lokalnych w celu stworzenia odpowiednich warunków dla aplikacji i danych w ramach wspólnego modelu operacyjnego – powiedziała Ana Pinczuk, wiceprezes i dyrektor generalny, HPE Pointnext. – HPE GreenLake Hybrid Cloud to przełomowe rozwiązanie, które eliminuje złożoność obsługi wielu chmur i pozwala klientom zachować kontrolę i obniżyć koszty, a także skrócić czas niezbędny do wygenerowania oczekiwanej wartości.
HPE GreenLake Hybrid Cloud pomaga w zapewnieniu szybkiego wygenerowania oczekiwanych wartości uzyskania, uproszczeniu systemów informatycznych oraz obsłudze ciągłego zarządzania kosztami i zgodnością w chmurach publicznych i lokalnych. Wykorzystując architekturę chmury i doświadczenie wdrożeniowe HPE Pointnext, uzyskane dzięki przejęciu Cloud Technology Partners i RedPixie, HPE GreenLake Hybrid Cloud zapewnia ciągłość zarządzania i optymalizację środowisk klientów w wiodących rozwiązaniach chmurowych, takich jak AWS, Microsoft Azure i Azure Stack.

HPE GreenLake Hybrid Cloud jest oparty na zautomatyzowanym zestawie narzędzi obejmujących technologię HPE OneSphere i definiowaną software'owo technologię HPE w celu wsparcia i obsługi obciążeń w chmurze hybrydowej. Platforma Microsoft Azure Stack jest dostarczana z wykorzystaniem elastycznego modelu zużycia GreenLake firmy HPE, bazującym na płatności za bieżące zużycie w lokalnych środowiskach przy użyciu rozwiązania HPE ProLiant dla platformy Microsoft Azure.

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o preferencje firm co do sposobów optymalizacji rozwiązań chmurowych, okazuje się, że 23 proc. z nich woli wykorzystywać je zdalnie w formie usługi, a 35 proc. w formie usugi lokalnej. Pozostali preferują modele inwestycyjne lub dzierżawione ” – powiedział Rob Brothers, Wiceprezes Programu IDC. – Dzięki pozyskaniu Cloud Technology Partners i RedPixie, firma HPE stworzyła ofertę, która obejmuje zarówno chmurę lokalną, jak i zdalną.


Źródło: Hewlett Packard Enterprise

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top