Zebra Technologies Corporation ogłosiła dzisiaj globalne wdrożenie nowego, zaawansowanego programu specjalizacji w dziedzinie Machine Vision dla partnerów zaangażowanych w branżę automatyki przemysłowej i systemy wizyjne (MV).

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Nowy zaawansowany poziom partnerski w dziedzinie systemów wizyjnych daje reselerom dostęp do bardziej rozszerzonego portfolio firmy Zebra w zakresie obrazowania przemysłowego, w tym do nowych, wysoce wyspecjalizowanych produktów i rozwiązań, między innymi dzięki przejęciu firmy Matrox Imaging. Klienci korzystający z Machine Vision będą mieli również dostęp do wybranych dodatkowych funkcji oprogramowania Aurora od Zebra Technologies.

Utworzony w ten sposób nowy poziom specjalizacji w dziedzinie Machine Vision odzwierciedla aspiracje i potrzeby klientów produkcyjnych oraz magazynowych Zebra, poszukujących zaawansowanych rozwiązań w zakresie automatyzacji i kontroli jakości. Dzięki dostępowi do zaawansowanej oferty, partnerzy mogą teraz współpracować z firmą Zebra, pomagając swoim klientom w zwiększeniu wydajności i produktywności za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów wizyjnych.

Operatorzy produkcyjni i magazynowi wysoce cenią sobie partnerów posiadających doświadczenie, obycie biznesowe i wiedzę technologiczną, które umożliwiają im pokonanie wyzwań związanych z obrazowaniem przemysłowym" - powiedział Allan Anderson, dyrektor zarządzający Clearview, partnera Matrox Imaging i jednego z pierwszych, którzy dołączyli do nowej grupy Advanced Tier firmy Zebra. „Razem z Zebra Technologies mamy teraz więcej możliwości, aby dalej działać jako zaufany dostawca rozwiązań, na których mogą polegać nasi klienci. Szczególnie gdy coraz częściej wykorzystują oni automatyzację, pomagającą im wygrywać w dzisiejszej gospodarce opartej na konkurencyjnym rynku.


Zebra stworzyła również specjalnie zaprojektowane programy edukacyjne, obejmujące zasoby Matrox Imaging's Vision Academy, dla obecnych i nowych partnerów. Dzięki temu zostaną oni w pełni zaznajomieni z portfolio Zebra i otrzymają wsparcie dedykowanego zespołu ds. wiedzy w zakresie widzenia maszynowego i stacjonarnego skanowania przemysłowego.
Wraz ze wzrostem tempa produkcji, łańcuchy dostaw stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej, a ilość, szybkość i różnorodność danych wymaganych do ich optymalizacji wciąż się zwiększa" - powiedział Donato Montanari, dyrektor generalny i wiceprezes działu Machine Vision w firmie Zebra Technologies. „Dzięki nowej grupie Advanced Tier w naszym programie partnerskim, najbardziej zaawansowane technologie obrazowania, takie jak czujniki 3D, frame grabbery, Matrox Imaging Library i kontrolery wizyjne Matrox z wbudowaną technologią PC, są teraz dostępne dla naszych partnerów, aby pomóc sprostać każdemu wyzwaniu – podsumowuje.


Źródło: Zebrea Technologies

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top