naxiom logo 2022Spółka nAxiom nawiązała nową współpracę partnerską z firmą Ateris S.A., która w swojej pracy wykorzystuje zarządzanie procesowe w biznesie, architekturę organizacji oraz integrację środowiska IT. Platforma nAxiom oferuje narzędzia umożliwiające łatwą automatyzację procesów biznesowych, a także sprawne zarządzanie danymi. Dzięki temu może spełnić oczekiwania klientów swojego partnera.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Podjęliśmy współpracę partnerską ze spółką nAxiom, ponieważ wierzymy, że ich technologie nie tylko ułatwiają automatyzację wielu procesów, ale również wpisują się w naszą filozofię, która skupia się na skutecznej i uporządkowanej organizacji procesów biznesowych. Dostrzegamy w platformie nAxiom spory potencjał dla naszych klientów - mówi Daniel Orzałkiewicz, Dyrektor Handlowy w ATERIS S.A.


Cieszy nas docenienie platformy nAxiom przez ATERIS S.A. Wierzymy, że nasze rozwiązania pozwolą spełnić oczekiwania klientów naszego nowego partnera - dodaje Dariusz Pruchnik, Dyrektor Zarządzający w nAxiom Sp. z o.o.


nAxiom Sp. z o.o. jest producentem platformy klasy low-code o nazwie nAxiom - autorskiego narzędzia służącego do tworzenia aplikacji oraz automatyzacji procesów biznesowych. Działalność rozpoczęła w 2019 roku, czerpiąc wiedzę z 30-letniego doświadczenia grupy OPTeam, z której się wydzieliła. Jako partner transformacji procesów zapewnia technologię pozwalającą wykorzystać potencjał już użytkowanych systemów informatycznych bez ingerowania w ich kod źródłowy. Skupia się na biznesowym podejściu do projektów i na korzyściach, jakie powinny zapewniać wdrażane systemy i aplikacje.

Ateris S.A. to doświadczony zespół działający na rynku już od 25 lat, a jako niezależna firma od 2012 roku. Wdraża i wykorzystuje zarządzanie procesowe zarówno w świadczonych usługach, jak i aplikacjach. Swoje procesy doskonali dzięki dokładnej analizie i zwinnej metodyce pracy, dodatkowo wspierając swoich klientów w zakresie warsztatów i szkoleń.

Źródło: www.naxiom.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top