IFS otrzymał tytuł Customers Choice 2023 według Gartner® Peer Insights™ Voice of the Customer wśród dostawców usług chmurowych dla przedsiębiorstw. Firmie przyznano ogólną ocenę 4,5/5, a 91% użytkowników zadeklarowało gotowość polecenia jej produktów.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Raport Voice of the Customer to zbiór ocen użytkowników portalu Gartner Peer Insights, który stanowi cenne źródło informacji dla osób decydujących w dziedzinie technologii informatycznych. W sposób zwięzły prezentuje perspektywę profesjonalistów z branży wraz z ich szczegółowymi opiniami, uzupełniającymi badania ekspertów Gartnera. Ma kluczowe znaczenie w procesie zakupowym, skupiając się na bezpośrednich doświadczeniach użytkowników, którzy wdrażają i korzystają z określonych rozwiązań. Raport uwzględnia jedynie dostawców, którzy otrzymali co najmniej 20 zweryfikowanych i opublikowanych opinii (w tym co najmniej 15 ocen dotyczących "Funkcjonalności" i "Wsparcia/Dostawy") w okresie 18 miesięcy przeznaczonym na zgłaszanie opinii. Metodologia Gartnera nie uwzględnia opinii partnerów lub klientów firm, które generują przychody poniżej 50 milionów dolarów. Gartner podkreśla, że system ERP ma kluczowe znaczenie dla zarządzania przedsiębiorstwem.
 
Aktualnie, IFS jest wyróżniony jako wybór klientów (Customer Choice) według Gartner Peer Insights w kategorii chmurowych rozwiązań typu ERP dla firm, których główną działalnością jest produkcja i sprzedaż towarów.
 
Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskanego przez nas wyróżnienia Wybór Klientów w kategorii rozwiązań chmurowych typu ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie IFS w obszarze ERP pozwala nam nieprzerwanie dostarczać elastyczne rozwiązania biznesowe, które otwierają przed naszymi klientami nowe możliwości i pozwalają stale doskonalić swoją działalność. Jesteśmy przekonani, że firma IFS stała się liderem na rynku dzięki swojej solidności, wiarygodności i dążenia do zapewnienie klientom wartości biznesowej na każdym etapie. Dbamy o to, by nasza wiedza branżowa i ekspercka stale się pogłębiała w całym ekosystemie Grupy IFS, który wspólnie tworzymy.- Michael Ouissi, Wiceprezes ds. operacyjnych Grupy IFS.


IFS ERP jest częścią zintegrowanego, kompleksowego i elastycznego rozwiązania, zapewniającego przedsiębiorstwom szerokie możliwości działania i wsparcie w rozwoju. IFS Cloud ERP pomaga klientom obrócić na swoją korzyść zmieniające się warunki rynkowe poprzez poprawę efektywności, zmniejszenie kosztów, pozyskiwanie nowych danych i informacji, a także poprawę współpracy i efektywności w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.

Oto najnowsze opinie klientów IFS na temat IFS Cloud ERP:

Kiedy wymiana dotychczasowego oprogramowania ERP stała się nieunikniona, uznaliśmy, że platforma IFS Cloud będzie najlepszym rozwiązaniem. Zależy nam bowiem szczególnie na skutecznym rozwijaniu umiejętności szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach rynkowych. Jesteśmy również pewni, że IFS zapewni najwyższej jakości obsługę przez cały długi czas korzystania z platformy IFS Cloud - Mikko Isotalo, prezes Lujabetoni.

System IFS ERP jest, mówiąc najkrócej, filarem naszej działalności. Jako firma zajmująca się wierceniami na morzu i obsługująca wiele jednostek mobilnych, mamy do czynienia z najbardziej technicznie wymagającymi warunkami w branży. Potrzebujemy systemu, który zapewni nam możliwość stałego wglądu w realizowane operacje, by skutecznie nimi zarządzać. Dotyczy to zwłaszcza funkcji replikacji danych w przypadku, gdy zasoby lub urządzenia są niedostępne online z powodu warunków pogodowych lub przeprowadzanych na nich operacji technicznych - Svein Bjørnstad, wiceprezes ds. IT w Dolphin Drilling AS.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top