Comarch numerem jeden w segmencie ERP w raporcie TOP 200 CW
COMARCHComarch zdobył pierwsze miejsce w raporcie Computerworld TOP 200 w kategorii "Najwięksi dostawcy systemów Enterprise Resource Planning (ERP)". To wydarzenie o ogromnym znaczeniu - firma awansowała z drugiego miejsca i wyprzedziła Asseco Business Solutions, a na trzecim miejscu pozostała SAP Polska. Comarch, jako jedyna firma z pierwszej piątki, odnotował imponujący wzrost o 20%, osiągając przychody na poziomie 332,7 mln zł.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Ogromną przewagę produktów Comarch ERP stanowi fakt, że nie powstają w próżni i ich rozwój opiera się na 30-letnim doświadczeniu, współpracy i dialogu z przedsiębiorcami oraz wynika z realnych potrzeb Klientów.

Staramy się prowadzić dialog z użytkownikami naszych systemów na wielu poziomach – podczas realizowanych cyklicznie eventów, na portalu spolecznosc.comarch.pl, poprzez ankiety, rady programowe i systematyczne spotkania. Bez tak dużego zaangażowania Klientów, bez ich energii i - pomimo wielu wyzwań z jakimi mierzą się każdego dnia w obecnej rzeczywistości - ciągłego dążenia do rozwoju, nie bylibyśmy dzisiaj na pierwszym miejscu – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes zarządu Comarch oraz dyrektor Sektora ERP.


Misją sektora Comarch ERP jest zwiększanie satysfakcji Klientów i Partnerów poprzez dostarczanie nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem.

W imieniu całego zespołu Comarch pragnę podziękować za zaufanie Klientom i Partnerom, którzy wybierają oprogramowanie Comarch ERP. Pierwsze miejsce w rankingu motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy nad rozwojem nowych funkcjonalności naszych systemów oraz innowacjami, z naciskiem na AI, chmurę i UX – podkreśla Zbigniew Rymarczyk.


Złoty medal w kategorii systemów do zarządzania przedsiębiorstwem to ogromny sukces dla Comarch, ale nie zaskoczenie. To również efekt konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju systemów ERP w oparciu o najnowsze światowe trendy, przy równoczesnym dopasowaniu do zmian w przepisach i wymagań lokalnego rynku. Niemniej istotny wpływ na wyniki ma systematyczne rozszerzanie oferty o zintegrowane z systemami ERP aplikacje dodatkowe – dedykowane dla branż, ale też uniwersalne. Drugie miejsce w raporcie TOP 200 w zestawieniu „Firmy informatyczne o największych nakładach na R&D 2022” jest dowodem, że ciągły rozwój wpisany jest w DNA Comarch.

Od ponad dwudziestu lat rozwijamy rozwiązania chmurowe, z ich wersji płatnych korzysta już prawie 40 000 przedsiębiorstw. Wprowadzamy mechanizmy sztucznej inteligencji, mamy dedykowane zespoły od cyberbezpieczeństwa, user experience, projektantów od sprawnego adresowania zmian w przepisach - nie tylko tych największych jak Polski Ład, KSeF, ale też obejmujących wyłącznie wybrane grupy przedsiębiorstw, jak np. pakiet mobilności czy zgłaszanie do systemu SENT przewozu produktów rolnych – mówi Zbigniew Rymarczyk.


Pomimo trwającej niekorzystnej sytuacji rynkowej, segment Comarch ERP odnotowuje nadal dwucyfrowy wzrost sprzedaży w 2023 roku. Największą, bo ponad 30% dynamiką, odznaczają się rozwiązania chmurowe.

Źródło: www.comarch.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top