Znana nie tylko z doskonałej jakości wyrobów drobiowych, ale również silnie wyśrubowanych wysokich standardów jakościowych i organizacyjnych firma Indykpol, po intensywnej serii testów porównawczych, obejmujących czołówkę producentów rozwiązań SFA / FFM dla wsparcia sieci sprzedażowych, wybrała eLeader Mobile Visit jako mobilną aplikację dla przedstawicieli handlowych w terenie.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Wyróżnikiem Indykpol na polskim rynku jest dynamiczny rozwój, nieustająca gotowość podejmowania wyzwań biznesowych i standardy, standardy, standardy. Pozycja rynkowa wypracowana w trakcie kilkudziesięcioletniej historii firmy stawia Indykpol w roli głównego gracza, który dostarcza produkty najwyższej jakości i takich usług wymaga od swoich partnerów.

eLeader Mobile Visit okazał się najlepszy na tle konkurencji w automatycznym odzwierciedlaniu takich procesów i działań jak obsługa zamówień, badanie ekspozycji, weryfikacja standardów sprzedażowych. Wykazały to szczegółowe testy porównawcze przeprowadzone pod ścisłym nadzorem zamawiającego.

Spełnienie wymagań ogólnopolskiej, dobrze zorganizowanej sieci sprzedaży możliwe było w krótkim czasie dzięki wcześniejszemu bezpłatnemu pilotażowi, który dostarczył istotnych danych oraz ujawnił obszary wymagające intensywniejszej pracy. To rozwiązanie rekomendujemy szczególnie firmom, które mają wątpliwości, w jakim zakresie wdrażać system SFA w swojej organizacji.

Warunkiem skuteczności wdrożenia była pełna integracja z funkcjonującym systemem centralnym Indykpol. Dzięki modułowi eLeader Connector i wieloletniemu doświadczeniu w pracy na styku różnych rozwiązań dla wsparcia sprzedaży, informacje zaczęły płynnie krążyć miedzy systemami.

Przedstawiciele handlowi Indykpol wyposażeni zostali w urządzenia Samsung Galaxy S5 Neo pracujące na platformie Android. Wybrano więc – znów – rozwiązanie ustandaryzowane (alternatywą jest tu coraz częściej tryb BYOD - Bring Your Own Device).

Oczekiwane usprawnienia i korzyści związane z automatyzacją procesów, eliminacją żmudnych i czasochłonnych działań manualnych oraz skuteczniejszym premiowaniem pracowników, wystąpiły od pierwszych dni od wdrożenia systemu, co ma duże znaczenie w warunkach funkcjonowania tak rozbudowanej struktury.
W Indykpolu wymagamy wiele od siebie, dlatego mamy prawo oczekiwać wiele od innych. eLeader wyróżnił się na tle konkurencji świetnym produktem i sprostał operacyjnie naszym wysokim standardom. Polecam aplikację eLeader Mobile Visit wszystkim tym, którzy chcą szybko usprawnić swoją sieć sprzedaży. - Andrzej Krygier – Z-ca Dyrektora ds. Informatyki w Indykpol S.A.
Źródło: eleader

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top