Po niespełna dwóch latach od rozpoczęcia procesu wdrożenia, Delta Trans może pochwalić się uruchomieniem wysokiej klasy systemu do zarządzania magazynem – Astro WMS® firmy Consafe Logistics – we wszystkich głównych magazynach. Dziesiątki klientów jak i pracownicy śląskiego operatora, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę odczuwa wzrost efektywności pracy już w pierwszych tygodniach po starcie.

 
 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie Grupa Delta Trans znajduje się w gronie największych operatorów logistycznych w Polsce a jednym z kluczowych elementów zapewniających jej klientom kompleksową obsługę łańcucha dostaw jest gospodarka magazynowa. Grupa posiada nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 120 tyś. m2, w tym magazyny i składy celne zlokalizowane na terenie centrum logistycznego w Świętochłowicach oraz Chorzowie. Pozostałe magazyny rozmieszczone są na terenie Rudy Śląskiej i Gliwic.

Wzrost wydajności oraz ciągłość dostaw realizowanych również na zasadach just in time na linie produkcyjne światowych gigantów była warunkiem krytycznym jaki Delta postawiła przed zespołem Consafe Logistics.

Wdrożenie realizowane było etapami, aby klienci końcowi w żaden negatywny sposób nie odczuli tej, jakby nie było, kluczowej zmiany w zarządzaniu naszymi operacjami – mówi Mariusz Szrodziński zastępca dyrektora ds. logistyki magazynowej w Delta Trans. – W niektórych przypadkach na realizację całego procesu dostawy mamy nie więcej niż 2 godziny więc na pewno było trochę nerwów. Nie mniej jednak obyło się bez większych problemów i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów – dodaje Szrodziński.


Poza pełnym pakietem modułów standardowych uruchomiliśmy m. in. platformę www do awizacji dostaw oraz moduł OpView czyli nasz magazynowy BI, który pozwoli Delcie w łatwy sposób prowadzić analizy i w dowolnym formacie wyświetlać dane operacyjne na żywo w każdym magazynie. Dodatkowo zastosowanie terminali z Androidem pozwala na wyższą ergonomię pracy oraz wyświetlanie dokładniejszych informacji w tym zdjęć kompletowanych artykułów – opowiada Jakub Błachnio, Konsultant Astro WMS® - to wszystko wpływa pozytywnie na wydajność i redukcję błędów.


Źródło: Consafe Logistics

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top