Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem z wykorzystaniem nowoczesnych i zintegrowanych rozwiązań informatycznych klasy ERP, BPM oraz Business Intelligence

22 stycznia 2014 r., Katowice, Hotel Qubus

 
Aż dziesięciu dostawców systemów informatycznych klas ERP, BPM oraz Business Intelligence zaprezentuje swoje systemy na Konferencji BPC.

Wybór rozwiązania informatycznego klasy ERP nie jest dla przedsiębiorstwa łatwą kwestią. W chwili obecnej kilkuset dostawców konkuruje na rynku ceną i kompetencjami. Rzetelne dane giną w natłoku sprzecznych informacji. Przedsiębiorcy powinni zabezpieczyć się przed nieuczciwymi dostawcami i praktykami na różne sposoby m.in. lepiej przygotowując listę potrzeb i celów, jak i uczestnicząc w wybranych prezentacjach rozwiązań.

Udział w spotkaniu umożliwi Państwu zapoznanie się z systemami klasy ERP. Wiedza zdobyta podczas prezentacji systemów pozwoli odnieść się do posiadanych informacji i wysnuć transparentne wnioski.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat zrealizowanych projektów: www.synergia-it.pl. Zapraszamy do dokonania rejestracji.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top