BEZPŁATNE WEBINARIUM:

BI - rozwiązanie nie tylko na trudne czasy

15 stycznia 2014 r., godzina 10.00

 
Wiele firm potrzebuje dostarczać właściwych informacji, właściwym osobom, we właściwym czasie i jest to kluczowym czynnikiem umożliwiającym podejmowanie ważnych decyzji. Pomocne w takich sytuacjach narzędzia Business Intelligence są często kosztowne, a ich wdrożenie długie i skomplikowane. Jednak cechy naszego rozwiązania Forte BI czynią go unikalnym produktem na rynku. To jest fakt.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, podczas którego odpowiemy na pytania:
  • Business Intelligence - moda, czy realna potrzeba?
  • Jak można wystandaryzować rozwiązania BI?
  • Jak obniżyć koszt dostępu do informacji zarządczej?
Webinarium skierowane jest do kadry managerskiej z obszarów sprzedaży i finansów, w szczególności: prezesów, dyrektorów zarządzających, dyrektorów i specjalistów ds. sprzedaży, dyrektorów finansowych, analityków, konsultantów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką BI.
 

FORMULARZ REJESTRACJI


PRELEGENCI:

Łukasz Wilczyński
v-ce Dyrektor Działu Zarządzania Produktami Sage sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Informatyka i Ekonometria, specjalizacja: Sztuczna Inteligencja.

Łukasz Wilczyński ma piętnastoletnie doświadczenie w rozwoju systemów ERP dla MSP. Jest długoletnim pracownikiem Sage sp. z o.o. (wcześniej Sage Symfonia i Matrix.pl).Od 5 lat odpowiada za rozwój oferty produktowo-usługowej, zgodnie z potrzebami klientów i użytkowników. Wcześniej, przez ponad 10 lat, zdobywał doświadczenie przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań w systemach klasy ERP wiodących producentów w Polsce, m.in. przy realizacji czterech różnych produktów z zakresu kontrolingu, budżetowania i analiz biznesowych.

Z produktem „Forte Business Intelligence” związany jest od samego początku, jako odpowiedzialny za funkcjonalność i ergonomię od momentu koncepcji, przez badanie potrzeb klientów, analizę wymagań, realizację aż do premiery. Szczególnie angażuje się w akcję przekazywania klientom informacji i doświadczeń z obszaru tematyki BI oraz promowaniem nowej koncepcji podejścia do wdrażania systemów klasy Business Intelligence.

Czas wolny poświęca rodzinie, aktywnościom sportowym (koszykówka, pływanie, narciarstwo), oraz hobby praktycznym (naprawa i restaurowanie samochodów oraz konstrukcje drewniane) i niepraktycznym (Teoria Chaosu Deterministycznego i jej rozliczne zastosowania).

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top