ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że SPIE Nederland, holenderska spółka zależna Grupy SPIE – niezależny europejski lider w zakresie usług technicznych w sektorze energetycznym i łączności – wybrała IFS Applications™, IFS Planning and Scheduling Optimization™ oraz rozwiązanie do analityki operacyjnej w celu zwiększenia efektywności procesu i poprawienia poziomu marży.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Aby wzmocnić swoją wiodącą pozycję na rynku i przygotować działalność firmy do przyszłych wyzwań rynkowych związanych z postępującą cyfryzacją, SPIE Nederland rozpoczęła kompleksowy proces ewaluacji platform informatycznych dla przedsiębiorstwa, które mogłyby zastąpić istniejące systemy biznesowe, jednocześnie poprawiając efektywność wszystkich kluczowych procesów.

Spośród rozwiązań, które najlepiej odpowiadały wymaganiom, SPIE Nederland wybrała IFS Applications ze względu na skalowalność rozwiązania, stale aktualizowaną architekturę, intuicyjny interfejs użytkownika oraz bogatą funkcjonalność dostosowaną do potrzeb branży.

Poszukiwaliśmy dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw, który mógłby wykroczyć poza tradycyjną rolę dostawcy i współpracować z nami w charakterze partnera” – powiedział Lieve Declercq, dyrektor generalny SPIE Nederland. „Tym, co przyciągnęło nas do IFS, oprócz szerokich możliwości operacyjnych IFS Applications, było podejście firmy stawiające potrzeby przedsiębiorstw na pierwszym miejscu, co mogliśmy odczuć we wszystkich dotychczasowych kontaktach z IFS. Kolejnym decydującym czynnikiem był wysoce intuicyjny interfejs użytkownika rozwiązania, który nie tylko umożliwi wgląd w naszą działalność, lecz także pomoże nam usprawnić proces wdrażania nowych współpracowników.


Mamy zaszczyt współpracować z SPIE Nederland, która jest jedną z najbardziej szanowanych firm w branży. Firma IFS rozpoczęła działalność w kapitałochłonnym, zorientowanym projektowo sektorze energetycznym i pozostaje blisko klientów, zaspokajając ich potrzeby. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu doświadczeniu, znajdujemy się w wyjątkowej pozycji, aby wesprzeć SPIE w osiąganiu celów biznesowych.-dodał Glenn Arnesen, dyrektor regionalny IFS na Europę


Źródlo: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top