ifsSystem ERP firmy IFS umożliwi obsługę procesów o znaczeniu krytycznym w ramach ogólnokrajowego projektu transformacji obejmującego sieć ponad 430 oddziałów Singer Sri Lanka.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Singer to nie tylko uznana marka maszyn do szycia, lecz także sprzedawca oferujący szeroki asortyment produktów gospodarstwa domowego, przemysłowych i finansowych. Firma z powodzeniem wdrożyła strategię zakładającą sprzedaż zarówno najlepszych produktów znanych producentów, jak i artykułów pod własną marką.

IFS Applications 10 pozwoli firmie Singer Sri Lanka skonsolidować procesy biznesowe oraz zapewni jej centrali pełną widoczność w czasie rzeczywistym. Działający w przeglądarce internetowej interfejs użytkownika IFS Aurena umożliwi pracownikom zwiększenie wydajności oraz efektywną pracę niezależnie od lokalizacji.

Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich najważniejszych procesów biznesowych, w tym zarządzania sklepami, planowania popytu, zarządzania zapasami, dystrybucji i planowania dostaw, zarządzania obsługą posprzedażną, finansami, zarządzania kapitałem ludzkim oraz płacami.

Niezmiernie cieszymy się, że możemy przeprowadzić cyfrową transformację we współpracy z firmą IFS, której technologie wspierają naszą działalność od 2006 roku” — powiedział Mahesh Wijewardene, dyrektor generalny Singer Sri Lanka. „Tak zróżnicowana działalność jak nasza wymaga zaawansowanych, a zarazem łatwych w obsłudze narzędzi, które w czasie rzeczywistym udostępniają spójne i rzetelne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że system IFS pomoże wprowadzić naszą firmę w kolejną fazę dynamicznego rozwoju.


Shiraz Lye, dyrektor zarządzający i wiceprezes IFS ds. sprzedaży na region Azji Południowej, dodał:

Zaufanie, jakim firma Singer niezmiennie darzy nasz zespół i nasze produkty, to dla nas powód do dumy. Rozwiązania IFS zostały zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach mających rozproszoną strukturę obejmującą wiele oddziałów w różnych lokalizacjach. Decydenci takich przedsiębiorstw mają dzięki tym rozwiązaniom dostęp do odpowiednich danych, które pozwalają im podejmować trafne decyzje biznesowe. Z naszego intuicyjnego interfejsu użytkownika można korzystać w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, co sprawia, że rejestrowanie danych jest szybkie i łatwe. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z firmą Singer nad tym projektem oraz jego szybkiej i skutecznej realizacji.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top