enova365 logo 2019UHY ECA Outsourcing wdrożyła system ERP enova365. Wdrożenie objęło moduły obsługujące nowoczesne procesy finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Grupa UHY ECA od 16 lat wspiera rozwój firm, oferując klientom kompleksowe wsparcie w rozwoju biznesu m.in. świadcząc usługi audytorskie, finansowo-księgowe z zakresu doradztwa prawno-podatkowego, biznesowego oraz szkoleń. Zespół firmy liczy ponad 200 ekspertów, którzy pracują w 7 biurach w całej Polsce. UHY ECA Audyt od lat plasuje się w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu firm audytorskich w Polsce przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita.

Wdrożenia systemu ERP enova365 umożliwiło firmie UHY ECA Outsourcing budowanie nowoczesnych procesów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Ponadto rozwiązanie pozwoliło na znaczące podniesienie efektywności pracy, dzięki wprowadzaniu licznych automatyzacji m.in. schematów księgowych czy możliwości importu danych z innych systemów. enova365 oferuje bardzo przyjazny dla użytkowników sposób eksportu danych do formatu Excel. Te rozwiązania pozwalają zespołowi księgowemu na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług jak również skracanie procesu zamknięcia ksiąg oraz sporządzenie sprawozdawczości finansowej czy kontrolingowej w krótszym terminie.

Dzięki wdrożonym rozwiązaniom usprawniamy i ulepszamy procesy, co w sposób naturalny wpływa na zadowolenie i satysfakcję pracowników oraz klientów. W obecnych czasach odpowiednio zaprezentowane dane finansowe, dostępne online dla klienta oraz zwinne i elastyczne procesy to jeden ze sposobów budowania przewagi konkurencyjnej – mówi Barbara Jędrzejek, Partner UHY ECA Outsourcing, CFO i biegły rewident.


enova365 pozwala na wspólną pracę na jednej bazie z klientami UHY ECA Outsourcing. Jest to szczególnie ważne w przypadku klientów prowadzących działalność handlową czy produkcyjną. W takim przypadku klient prowadzi gospodarkę magazynową oraz zajmuje się fakturowaniem, natomiast procesy z zakresu księgi głównej, sprawozdawczości podatkowej czy finansowej, może powierzyć firmie outsourcingowej.

Po wdrożeniu systemu do wymiany informacji z klientem firma UHY ECA Outsourcing wykorzystuje pulpit biura rachunkowego natomiast interakcje z pracownikami klientów realizuje poprzez pulpit pracownika oraz pulpit kierownika. To rozwiązanie oszczędza czas pracownikom działu kadr i płac ponieważ nie muszą wprowadzać odręcznie nieobecności oraz generować pasków płacowych. Równocześnie pracownicy mają dostęp swoich danych kadrowo-płacowych online o dowolnej porze z dowolnego miejsca.

enova365 ma możliwość prowadzenia elektronicznych akt osobowych poprzez skanowanie i zapisywanie dokumentów bezpośrednio w programie, co sprawia, że wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nawet w przypadku pracy zdalnej wgląd do danych osobowych pracownika nie stanowi żadnego problemu.

Dzięki zaszytym w enova365 schematom księgowym po eksporcie dokumentu z zewnętrznego obiegu, dokument jest automatycznie wprowadzony na odpowiednie konta. Schematy można ustawić dla każdego typu księgowanego dokumentu. Aktualizacje są udostępniane z wyprzedzeniem, co umożliwia zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami w odpowiednim czasie.

Projekt zrealizowała spółka Datio sp. z o.o., autoryzowany partner enova365.

Od 13 lat jako autoryzowany partner enova365 stawiamy na współpracę z branżą outsourcingu procesów księgowych. W ramach metodologii współpracy z tym sektorem kładziemy duży nacisk na szkolenie i kształcenie pracowników tak, aby mogli pełnić rolę liderów kompetencji wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej obsłudze klientów – mówi Tomasz Ojrzyński, prezes zarządu Datio.


Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top