BPSCPodkarpacki producent instalacji i urządzeń technologicznych a także dostawca usług montersko-spawalniczych, inwestuje w rozwiązania cyfrowe. Spółka RS Technology w styczniu podpisała kontrakt na dostawę nowego systemu ERP - Impuls EVO od BPSC. Wdrożenie zaawansowanego oprogramowania jest związane z intensywnym rozwojem firmy.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
RS Technology to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Polsce południowo-wschodniej. Spółka założona w 2006 roku jest producentem instalacji i urządzeń technologicznych ze stali nierdzewnej, a także dostawcą usług montersko-spawalniczych.

Wyroby i usługi dedykowane są w większości przemysłowi spożywczemu, chemicznemu, farmaceutycznego, energetycznemu, a także realizowane są wyroby ze stali nierdzewnej pod indywidualnie zamówienie Kleina. W gronie klientów podkarpackiej firmy są m.in. Nestlé, GPI Group, Tetra Pak, Kronospan, Tymbark, Maspex, Wawel czy PGE. W związku z rozwojem i wzrostem zatrudnienia, które są efektem nowych kontraktów, spółka RS Technology zdecydowała się na gruntowną digitalizację. Pierwszym jej etapem jest wdrożenie systemu zintegrowanego. Podkarpacka firma wybrała systemu Impuls EVO od śląskiego dostawcy BPSC.

Pełna integracja


Zakres projektu będzie obejmował implementację modułów: gospodarka materiałowa, finanse i księgowość, kadry i płace, zarządzanie produkcją oraz dystrybucją. By poprawić samo zarządzanie produkcją, RS Technology zdecydowało się na wdrożenie MOM, czyli Mobilnej Obsługi Magazynu oraz Elektronicznej Rejestracji Procesu Produkcji. Narzędzia te sprawdzają się w bilansowaniu potrzeb przedsiębiorstw, których technologia produkcji zawiera znaczną ilość półwyrobów – a tak jest w przypadku podkarpackiej spółki.

System ERP od BPSC ma w pełni zintegrować procesy biznesowe i zapewnić wsparcie operacji w obszarze produkcji i logistyki. Wdrożenie systemu klasy ERP ma pomóc w podniesieniu efektywności we wszystkich obszarach działalności, a także usprawnić planowanie, controlling oraz zdigitalizować zarządzanie procesami wewnętrznymi i zewnętrznymi przedsiębiorstwa, co w efekcie przyczyni się skalowania biznesu RSTechnology.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top