Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez ARC Advisory Group firma IFS jest liderem rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony.
 
 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, została uznana za czołowego dostawcę oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony. Już dziewiąty rok z rzędu czołowa firma analityczno-doradcza ARC Advisory Group nadaje firmie IFS miano lidera globalnego rynku.

W przeprowadzonym przez firmę ARC badaniu „Enterprise Asset Management Global Market Research Study” (Badanie globalnego rynku rozwiązań do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa) stwierdzono, że firma IFS nieustannie zwiększa swoje udziały na rynku lotnictwa i obrony. Wyniki z roku 2016 nie obejmują korzyści płynących z przejęcia firmy Mxi Technologies (dostawca oprogramowania do zarządzania remontami dla sektora lotnictwa i obrony), które sfinalizowano w styczniu 2017 r.

Firma IFS posiada rozległą i stale powiększającą się bazę klientów z sektora lotnictwa i obrony, do której należą firmy takie, jak BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB, GE Aviation, Pratt & Whitney, HAL, Emirates, LATAM, Qantas, China Airlines, Air France-KLM, Southwest Airlines oraz od niedawna firma PSA Airlines. Ekosystem partnerów firmy IFS stale się rozwija w sektorze lotnictwa i obrony, ostatnio do sieci IFS Partner Network przystąpiła malezyjska firma G7 Aerospace.
Działalność firmy IFS jest szczególnie rozwinięta w sektorze lotnictwa i obrony” — powiedział Ralph Rio, dyrektor firmy ARC Advisory Group ds. badań w zakresie oprogramowania biznesowego. „Przejęcie firmy Mxi Technologies jeszcze bardziej ugruntowało pozycję firmy IFS jako branżowego lidera.
Scott Helmer, wiceprezes ds. lotnictwa cywilnego i wojskowego w korporacji IFS, dodał:
W odniesieniu do trendu zmierzającego w stronę serwicyzacji i wychodzenia naprzeciw złożonym wymaganiom obsługi wyposażenia nowej generacji, zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa stanowi dla organizacji z sektora lotnictwa cywilnego i wojskowego priorytet nadrzędny. Dzięki możliwościom adaptacyjnym i elastyczności rozwiązanie EAM firmy IFS jest najlepszym na rynku rozwiązaniem z zakresu wsparcia przedsiębiorstw w monitorowaniu stanu aktywów i utrzymywania ich w dobrym stanie technicznym przez jak najdłuższy czas.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top