Sybase w wirtualnym kiosku

Sybase Polska i ITQuest zrealizowały wspólny projekt stworzenia sklepu internetowego, który oferuje licencje popularnego oprogramowania Sybase. W początkowej fazie użytkownicy będą mieli dostęp do oferty aplikacji mobilnych: OneBridge i SQL Anywhere. Sklep jest dostępny pod adresem www.itkiosk.pl.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 

- Idea stworzenia ITkiosku narodziła się wraz z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży firmy Sybase – mówi Tomasz Kotowski, Business Development Manager, Sybase Polska. - Z pomocą ITQuest postanowiliśmy stworzyć nowy kanał sprzedaży, który ułatwi naszym klientom możliwość zakupu oprogramowania. Od listopada b.r. użytkownicy mają do dyspozycji wygodny i przyjazny kanał dystrybucji pod adresem www.itkiosk.pl.

Na początek zaoferowane zostały produkty z rodziny rozwiązań mobilnych. Pierwszy z nich – OneBridge, powstał w związku z pojawieniem się urządzeń klasy korporacyjnej. Umożliwia mobilnym pracownikom otrzymywanie za pomocą telefonu komórkowego aktualnych informacji w dowolnym czasie i miejscu przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Kolejny to SQL Anywhere to serwer bazodanowy. Może działać zarówno na serwerze firmy, jak i na komputerach przenośnych, naręcznych oraz palmtopach. Obsługuje przetwarzanie logiki biznesowej w języku Java wewnątrz baz danych.
- Mechanizm zamawiania w www.itkiosk.pl został tak zaprojektowany, że proces wyboru odpowiedniej wersji oprogramowania stał się prosty i bardzo szybki – Konrad Sawicki, Project Manager z ITQuest. - Ponieważ oferta Sybase zaledwie w tych dwóch grupach produktów – OneBridge i SQL Anywhere - jest niezwykle bogata i różnorodna, zastosowaliśmy wygodny system drzew wyboru, który krok po kroku przeprowadzi klienta do szukanego produktu. Dodatkową pomocą jest możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem.

Źródło: www.sybase.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top