Finanse przedsiębiorstwa pod kontrolą

Firma WA-PRO wprowadziła na rynek nowy program Finanse i księgowość WF-FaKir PRESTIŻ. Produkt dedykowany jest dla firm wymagających zaawansowanej funkcjonalności w zakresie analiz i zarządzania. Aplikacja zawiera nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych, opartych o wielowymiarowe analizy danych.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 

Nowy program WA-PRO to inteligentny i zintegrowany system do zarządzania finansami, idealnie pasujący dla średniego przedsiębiorstwa, w tym także złożonej organizacji, niezależnie od branży. Wyposażony jest w narzędzia o charakterze controllingowym oraz zaawansowane analizy bazujące na technologii OLAP.
WF-FaKir PRESTIŻ posiada funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest ewidencjonowanie i analiza kosztów, przy wykorzystaniu, oprócz standardowego planu kont, także dodatkowej struktury centrów kosztowych (MPK); tworzenie budżetów oraz ich precyzyjna kontrola i realizacja w dowolnych przedziałach czasowych; analizowanie rentowności poszczególnych obszarów działalności – w wymiarze klienta, towaru, handlowca, kanału sprzedaży, itp.; a także obsługa bankowych systemów płatności masowej (tzw. "rachunki wirtualne”).
Nowy system wchodzi w skład linii WA-PRO PRESTIŻ, przeznaczonej dla najbardziej wymagających klientów. Linia ta znakomicie automatyzuje codzienną działalność przedsiębiorstwa, wspiera menedżerów w podejmowaniu decyzji, umożliwia pracę w sieci lokalnej oraz przez Internet. Zaletą linii WA-PRO PRESTIŻ jest zastosowanie środowiska raportującego Crystal Reports, które daje użytkownikowi możliwość samodzielnego budowania dowolnych raportów w postaci tabelarycznej lub graficznej.

„Finanse i księgowość WF-FaKir to jeden z naszych flagowych produktów, który do tej pory dostępny był w liniach BIZNES i BIURO. Program w linii PRESTIŻ skierowany jest do odbiorców potrzebujących dodatkowo narzędzi analitycznych i controllingowych. WF-FaKir PRESTIŻ zawiera nie tylko gotowe raporty czy analizy, ale pozwala także na tworzenie własnych modułów analitycznych”. – mówi Wojciech Frysztak, Prezes Zarządu WA-PRO.
WA-PRO jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku. Firma koncentruje się na tworzeniu systemów do zarządzaniu usprawniających pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości oraz kadr i płac. Od początku swojej działalności (1994 r.) z oferty WA-PRO skorzystało już ponad 50 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji przekroczyła 150 tysięcy. W styczniu 2006 roku WA-PRO weszło w skład Grupy Kapitałowej Asseco – będącej jednym z największych dostawców rozwiązań informatycznych w naszym kraju, prowadzącym ekspansję także na rynkach zagranicznych.

Źródło: www.wapro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top