Nowa oferta GROW with SAP - ERP w chmurze dla średnich firm z korzyściami
SAPSAP ogłosił wprowadzenie na rynek oferty GROW with SAP, która ma pomóc przedsiębiorstwom średniej wielkości wykorzystać w pełni potencjał ERP w chmurze, zapewniając szybsze działanie, większą przewidywalność i ciągły dostęp do innowacji. Klienci, którzy zdecydują się na transformację cyfrową w ramach GROW with SAP, będą mieli dostęp do narzędzi wykorzystywanych przez światowych liderów w wielu branżach, a jednocześnie będą mogli skorzystać z szybkiego wdrożenia i łatwych aktualizacji oprogramowania.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 


Rozwiązania SAP od lat zapewniają naszym Klientom, liderom w najróżniejszych branżach, przekrojowe wparcie procesów biznesowych, ich optymalizację i automatyzację oraz pełną transparentność biznesu. Z GROW with SAP idziemy o krok dalej, odpowiadając na potrzeby dynamicznie rosnących firm średniej wielkości. W szybko zmieniającym się otoczeniu, w jakim przyszło nam dzisiaj funkcjonować, prężnie rozwijające się firmy potrzebują narzędzi, które oferują jasno określone i wystandaryzowane najlepsze praktyki, i jednocześnie są proste do wdrożenia, łatwe w utrzymaniu i z przewidywalnym kosztem. Rozumiemy tę potrzebę i właśnie to oferujemy w ramach GROW with SAP”, mówi Dorota Zaremba, wiceprezeska SAP Polska.


Przez ostatnie 50 lat firma SAP nawiązywała współpracę z klientami z różnych branż, co pozwoliło na gromadzenie wiedzy i tworzenie zestawów najlepszych praktyk oraz projektowanie skutecznych procesów, które odpowiadają na różne potrzeby biznesowe. W ramach programu GROW with SAP, firma oferuje gotowe procesy cyfrowe, które wykorzystują najlepsze praktyki branżowe i mogą być od razu wdrożone przez średnie firmy. W skład tej oferty wchodzi system SAP S/4HANA Cloud, public edition, usługi szybkiego wdrożenia, globalna społeczność ekspertów oraz bezpłatne zasoby edukacyjne. Klienci otrzymują w ciągu 4 tygodni gotowy system ERP w chmurze, który jest już skonfigurowany i gotowy do pracy oraz możliwy do dalszego rozwijania. Dzięki wbudowanym funkcjom sztucznej inteligencji i automatyzacji, klienci mogą szybko zobaczyć efekty wdrożonych rozwiązań.

Firmy średniej wielkości potrzebują rozwiązania technologicznego, które będzie odpowiadało ich ścieżce wzrostu i skalowało się wraz z rozwojem ich biznesu. Często mają również potrzebę integracji z innymi narzędziami cyfrowymi. GROW with SAP obejmuje również SAP Business Technology Platform - klienci mogą więc definiować własne procesy w chmurze w oparciu o rozwiązanie SAP Build. Dzięki niemu użytkownicy biznesowi mogą tworzyć aplikacje korporacyjne, automatyzować procesy i projektować strony biznesowe bez pisania kodu, co jest ważnym atutem dla osób znajdujących się najbliżej biznesu.

Dzięki GROW with SAP, SAP lepiej dopasowuje się do wymagań biznesowych i technologicznych firm średniej wielkości, które szukają rozwiązania ERP w chmurze. Ta oferta zapewnia wielu organizacjom dostęp do najlepszych praktyk rynkowych, bazujących na wieloletnim doświadczeniu i liderskiej pozycji SAP w rozwoju rozwiązań ERP w chmurze”, komentuje Mickey North Rizza, wiceprezeska ds. oprogramowania dla przedsiębiorstw w IDC.


Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top