Samsung SDS Europe rozwija SAP Commerce Cloud, we współpracy z firmą e-point
Realizacja obejmować będzie rozwój europejskiego systemu e-commerce Samsung na technologii SAP Commerce Cloud. Model kooperacji z firmą e-point obejmuje współpracę z dwoma zespołami (ok. 20 specjalistów SAP Commerce), zarządzanymi bezpośrednio przez Samsung SDS Europe. Zastosowanie zwinnej metodyki programowania czyli Agile oraz Scrum, ma zapewnić sprawną realizację zadań.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Jesteśmy na etapie rozwoju strategii e-commerce, bo dostrzegamy jak w ostatnich latach dynamicznie rozwinęła się sprzedaż poprzez ten kanał komunikacji z klientami. Projekt który realizujemy obejmuje szereg klastrów, dlatego tak ważne było dla nas stworzenie modelu współpracy z kompetentnym zespołem specjalistów, jednocześnie zarządzanym wewnątrz naszej organizacji, w formule team leasingu. Firma e-point spełnia nasze oczekiwania i cieszymy się, że wspólnie będziemy kontynuować ten projekt na platformie SAP Commerce Cloud - mówi Piotr Kreft, Dyrektor Digital Innovation Hub w Samsung SDS


Działamy na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów z obszaru e-commerce bazujących na rozwiązaniach SAP Hybris poprzez zarówno audyty, utrzymanie, jak również projekty rozwojowe i wdrożeniowe. Projekt realizowany dla Samsung Digital Service Europe to dla nas zaszczyt i potwierdzenie, że nasze elastyczne podejście do współpracy i ciągłe rozwijanie kompetencji w obszarze SAP Commerce to dobra decyzja - mówi Radosław Opałko, Wicedyrektor Sprzedaży ds. SAP Commerce.


Projekt został podzielony na klastry, czyli powiązane systemowo i geograficznie obszary biznesowej działalności firmy. Każdy etap rozwoju systemu będzie uwzględniał zarówno potrzeby rynkowe w poszczególnych krajach, jak również dostosowanie wymogów platformy do specyficznych dla danego kraju wymagań lokalnych, które są istotne ze względów regulacyjnych, czy też preferencji użytkowników końcowych platformy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top