Kyndryl i Microsoft ogłaszają inicjatywę, która pozwoli dostarczać klientom mainframe innowacje oparte na chmurze
Kyndryl zacieśnia współpracę z firmą Microsoft rozwijając technologię ułatwiającą przenoszenie cennych danych z komputerów typu mainframe do chmury. Pozwoli to firmom na pełniejsze korzystanie z gromadzonych danych, ich zaawansowaną analizę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, a także szybsze tworzenie aplikacji typu low-code/no-code za pośrednictwem Microsoft Power Platform.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Technologia, nad którą pracują eksperci Kyndryl i Microsoft, umożliwi bezpieczne przesyłanie danych krytycznych dla biznesu między komputerami mainframe a chmurą, a także zwiększy elastyczność i dostępność danych mainframe. Innowacyjne narzędzie będzie działać nie tylko w połączeniu ze środowiskiem chmurowym obu marek (odpowiednio zCloud i Azure Cloud), ale możliwa będzie również jego integracja z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi źródłami danych operującymi w chmurze.

Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu platformy Microsoft Power Platform, firmy przenoszące swoje krytyczne dane do chmury będą mogły także w szerszym wymiarze czerpać z korzyści, jakie daje automatyzacja czy szybkie tworzenie aplikacji biznesowych w metodyce low-code/no-code.

Pozwoli to naszym klientom uwolnić potencjał drzemiący w gromadzonych przez nich danych, tak by mogli nimi w sposób zwinny zarządzać i przetwarzać z wykorzystaniem zaawansowanych technik analityki i wizualizacji danych. To droga rozwoju dla nowoczesnych organizacji, które chcą skalować swój biznes podejmując świadome i perspektywiczne decyzje biznesowe w duchu data driven – przekonuje Paweł Raczyński, Dyrektor Zarządzający Kyndryl Poland i Kraje Bałtyckie.


Źródło: Kyndryl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top