IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Beijing Metro Network Administration (Beijing Metro Network), jedna z największych państwowych spółek zajmujących się zarządzaniem siecią metra w Chinach i nadzorem nad nią, wdrożyła system IFS Applications™ do kompleksowego zarządzania cyklem życia majątku w celu optymalizacji swoich aktywów.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 

W związku z realizacją strategii integracji transportu w regionach Pekin-Tianjin-Hebei, Pekin wkrótce zapoczątkuje erę zintegrowanej kolei dużych prędkości, międzymiastowej, podmiejskiej i podziemnej. Jako rządowe centrum dowodzenia transportem kolejowym Pekinu, Beijing Metro Network stanie w obliczu coraz bardziej rygorystycznych wymogów dotyczących inteligentnego zarządzania. W celu dostosowania się do tego epokowego wyzwania, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu efektywności zarządzania i bezpieczeństwa operacyjnego, spółka Beijing Metro Network zdecydowała się stworzyć pełną platformę zarządzania cyklem życia majątku, która wesprze jej coraz bardziej skomplikowane środowisko.

W wyniku kompleksowego procesu selekcji firmie IFS przyznano kontrakt na dostawę kompletnego rozwiązania z zakresu zarządzania cyklem życia majątku. Spółka Beijing Metro Network wybrała firmę IFS z uwagi na jej udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań klientom z chińskiej branży przewozów kolejowych, w tym Shanghai Metro, Wuhan Metro, Nanjing Metro, Chengdu Metro i Beijing Metro AFC. Kolejnym ważnym czynnikiem była platforma IFS do inteligentnego zarządzania, która integruje podstawowe procesy biznesowe, takie jak zarządzanie projektami, zarządzanie dokumentacją i zarządzanie majątkiem na jednej platformie, zawierającej takie narzędzia, jak IoT i EOI, które ułatwiają spółce Beijing Metro Network podejmowanie decyzji i poprawiają efektywność operacyjną.

Po pomyślnym zakończeniu wdrożenia Beijing Metro Network wykorzystuje obecnie system IFS Applications do zarządzania wszystkimi swoimi aktywami i całym wyposażeniem. Dzięki zebraniu i przeanalizowaniu danych wygenerowanych w procesach, takich jak remonty, zaopatrzenie zarządzanie magazynem Beijing Metro Network może bardziej terminowo realizować naprawy i remonty aktywów, poprawić ich wykorzystanie oraz ograniczyć ryzyko operacyjne. Integracja danych uprościła również zaopatrzenie w części zamienne i pozwoliła firmie zoptymalizować poziom jej zapasów. Te udoskonalenia zdecydowanie zwiększyły obroty magazynu i zredukowały koszty zapasów.
IFS bardzo dobrze rozumie naszą branżę i wysoce zaawansowaną filozofię zarządzania” – powiedział pan Li, kierownik projektu w Beijing Metro Network. „Dzięki swojemu wiodącemu w branży rozwiązaniu IFS zapewnia nam wgląd w stan zasobów firmy w czasie rzeczywistym, co pomaga nam podejmować świadome decyzje. IFS Applications to intuicyjne i efektywne rozwiązanie, które zwiększa możliwości użytkowników dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi. Jego zaawansowana funkcje znacznie podniosły naszą efektywność operacyjną, znormalizowały podstawowe procesy biznesowe i pomogły nam osiągnąć wiodącą w branży pozycję w dziedzinie zarządzania majątkiem.
Peter Bornschein, dyrektor generalny IFS w Chinach, dodał:
Cieszymy się, że spółka Beijing Metro Network wdrożyła system IFS Applications jako swoją platformę zarządzania majątkiem. Zawsze zależało nam przede wszystkim na tym, by umożliwić naszym klientom optymalizację wydajności w całym łańcuchu wartości. Dzięki systemowi IFS Applications spółka Beijing Metro Network skorzysta ze wzorcowej funkcjonalności zapewnionej przez intuicyjny i elegancki interfejs użytkownika.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top