Impuls EVO w modelu Start – „nowe wcielenie” najpopularniejszego systemu ERP

BPSCBPSC SA wprowadza do oferty rozwiązanie dedykowane przedsiębiorstwom sektora MŚP. Jest nim flagowy system ERP polskiego dostawcy, Impuls EVO, oferowany w nowym modelu wdrożeniowym stworzonym z myślą o potrzebach i możliwościach mniejszych organizacji. Impuls EVO Start technologicznie i funkcjonalnie stanowi efekt doświadczeń blisko 600 wdrożeń w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych.


Impuls EVO w modelu Start opracowany został z myślą o ułatwieniu firmom segmentu MŚP pokonania bariery dostępu do zaawansowanych technologii klasy ERP. Jego istotą jest takie zestawienie funkcjonalności, które optymalizuje i upraszcza proces wdrożenia. Oprogramowanie w modelu Start może być, wraz z rozwijaniem prowadzonego biznesu, sukcesywnie rozbudowywane o nowe obszary, aż do poziomu satysfakcjonującego duże przedsiębiorstwo. Impuls EVO Start to zupełnie nowy model długofalowej współpracy z klientem w zakresie oferowania oprogramowania kompleksowo wspierającego zarządzanie.
Do tej pory firma decydując się na wybór prostego, taniego systemu ERP, była skazana prędzej czy później na skomplikowany proces wymiany, szkoleń i wdrożenia nowej aplikacji. Decyzja o pozyskaniu systemu Impuls EVO w modelu Start oznacza, że firma przechodzi przez proces wyboru tylko raz. Gdy „biznesowo” urośnie system można na bieżąco dostosowywać do nowych potrzeb, a dodawanie kolejnych funkcjonalności będzie praktycznie nieodczuwalne dla funkcjonowania organizacji, pomijając oczywiście korzyści związane z jego rozwojem – tłumaczy Arkadiusz Bała, Dyrektor Koordynator w BPSC SA
Impuls EVO w modelu Start od samego początku zapewnia dostęp do podstawowego zestawu wszystkich funkcjonalności. To jego ogromna zaleta. Dalsze rozwijanie oprogramowania realizowane jest bowiem w ramach tego samego środowiska. Dotyczy to zarówno rozwiązania instalowanego lokalnie jak i systemu oferowanego w chmurze prywatnej. Klientom nie grozi więc żadna rewolucja, zarówno przy rozbudowie, przenoszeniu czy uruchamianiu kolejnych funkcji oprogramowania.
Tradycyjny podział rynku na firmy duże, małe i średnie, różniące się od siebie liczbą pracowników, jest dziś anachroniczny. Firmy z sektora MŚP to często przedsiębiorstwa osiągające obroty na poziomie dużych firm i realizujące podobne jak one procesy biznesowe. Impuls EVO w modelu Start kierujemy więc do każdej firmy, która potrzebuje czegoś więcej niż systemu pudełkowego niezależnie od sposobu dostępu (w ramach własnej infrastruktury lub w chmurze) – mówi Piotr Kasak, Wiceprezes Zarządu BPSC SA
Specjaliści BPSC opracowali dedykowaną metodykę wdrożenia stawiając sobie za cel jak najszybsze produkcyjne uruchomienie podstawowych procesów biznesowych w firmie. Uwzględniono w niej elementy tzw. „zwinnych” metod zarządzania projektami ograniczając procedury i dokumentowanie na rzecz jak najszybszego praktycznego sprawdzenia przez użytkowników funkcjonalności systemu w ich otoczeniu biznesowym.
Podstawowym celem, jaki sobie postawiliśmy było uproszczenie procesu implementacji. Przygotowaliśmy prekonfigurowaną wersję instalacyjną bazującą na tych funkcjonalnościach, które są najbardziej typowe dla średniej skali działalności – tłumaczy Ireneusz Krak, Dyrektor ds. Rozwoju i Serwisu Aplikacji w BPSC SA. Płynna i bezproblemowa rozbudowa ma również zapewnić rozwój systemu do poziomu oczekiwanego przez klienta w każdym momencie działalności. – dodaje Krak.
BPSC adresuje nowy model współpracy do szybko rozwijających się firm, które mają świadomość, że w kilkuletniej perspektywie ich potrzeby w zakresie wsparcia informatycznego wzrosną. Chorzowski dostawca nie definiuje przy tym wielkości przedsiębiorstwa. Kluczowe jest tu wyeliminowanie przyszłych utrudnień – typowych dla konkurencyjnych rozwiązań - związanych z „przechodzeniem” na kolejne oprogramowanie wraz z rozwijaniem działalności.
Powołaliśmy specjalny zespół handlowców, który odpowiada za rynek potencjalnych klientów systemu Impuls EVO Start. Uruchomiliśmy również nowy program partnerski, dzięki któremu sieć naszych partnerów znacząco zaczęła się powiększać. Zakładamy, że udział sprzedaży licencji systemu Impuls EVO Start w przychodach firmy będzie z czasem coraz bardziej znaczący – ocenia Arkadiusz Bała, Dyrektor Koordynator w BPSC SA
Żródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top