7milowy wdraża SAP Business One u producenta sprzętu pożarniczego

Firma SUPON z Białegostoku, produkująca sprzęt pożarniczy oraz wykonująca usługi w zakresie instalacji przeciwpożarowych, wybrała firmę 7milowy do realizacji wdrożenia SAP Business One. Projekt rozpoczęto w lipcu br.Na tym etapie projektu zostaną uruchomione następujące funkcje SAP Business One: produkcja, gospodarka magazynowa, logistyka oraz finanse i księgowość . Prowadzone przedsięwzięcie to II etap projektu w ramach działania 1.4.2 wdrożenia zintegrowanego systemu komputerowego do zarządzania przedsiębiorstwem finansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Wybierając system, Zarząd firmy SUPON Białystok chciał nie tylko w sposób zintegrowany zarządzać całym procesem produkcyjnym - optymalizując koszty, identyfikując miejsca powstawania niepotrzebnych nakładów czasu i materiałów - ale również otworzyć się na rozwój. Przed nowym systemem postawiono konkretne cele ekonomiczne: obniżenie kosztów jednostkowych, zmniejszenie błędów przy produkcji, zmniejszenie liczby przestojów oraz skrócenie czasu obróbki.

Jan Dobrzyński Prezes SUPON Białystok uzasadnia wybór:
Poszukiwaliśmy systemu, który odpowiadałby wyzwaniom biznesowym w naszej branży, a także partnera wdrożeniowego, który wybrane rozwiązanie wdroży skutecznie i w przystępnej cenie. Podejście 7milowego, który oferuje SAP Business One, spełnia te oczekiwania. Wybraliśmy rozwiązanie z najwyższej półki, dostosowane do naszych potrzeb i wymagań projektowych.
SAP Business One to elastyczne rozwiązanie przygotowane przez lidera oprogramowania dla biznesu SAP AG specjalnie dla firm małych i średnich. Można je szybko wdrożyć, jest łatwe w obsłudze i nie wymaga wielu szkoleń dla użytkowników końcowych.

SUPON Białystok produkuje armaturę i sprzęt gaśniczy dla branży ochrony przeciwpożarowej, ale również dla rolnictwa i sektora samochodowego. Wykonuje odlewy aluminiowe na zamówienie, świadczy usługi na rzecz ochrony przeciwpożarowej i BHP. Wyroby firmy znajdują odbiorców w kraju oraz w Niemczech, Austrii, Włoszech, Francji, Czechach oraz na Litwie.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top