Horizon wybiera Comarch ERP Optima

Horizon, polska firma logistyczna, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie programu Comarch ERP Optima. 


Prawidłowe działanie firmy wspierają moduły programu Comarch ERP Optima w obszarze obsługi handlowej, księgowości, środków trwałych oraz kadr i płac. Zespół wdrożeniowy Software Solutions dostosował oprogramowanie do specyfiki Horizon szybko i profesjonalnie.
Wdrożenie programu umożliwiło łatwe i przejrzyste zarządzanie procesami zachodzącymi w naszym przedsiębiorstwie. Stała opieka dostawcy systemów IT daje nam duże możliwości rozwoju oprogramowania Comarch ERP Optima do naszych rosnących potrzeb, co byłoby niemożliwe w ramach jedynie doraźnej pomocy – podkreśla Tomasz Kamaszewski, właściciel firmy Horizon.
Horizon jest młodą, dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku firmą logistyczną. Specjalizuje się w transporcie drogowym towarów w całej Europie i Azji. Na potrzeby klientów tworzone i wdrażane są nowoczesne rozwiązania związane z transportem i magazynowaniem towarów. W ofercie Horizon znajdują się m.in. międzynarodowe i krajowe przewozy ładunków częściowych i drobnicowych, przewozy całopojazdowe taborem o różnej ładowności, konsolidacja/dekonsolidacja oraz dystrybucja przesyłek w kraju i za granicą oraz projektowanie rozwiązań spedycyjnych i łańcuchów dostaw.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top