enova w przedsiębiorstwie Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.

enova365 2016System ERP został wzbogacony o możliwość zgłoszenia awarii przez Internet, co znacznie uprościło proces wprowadzania i monitorowania awarii. Do oprogramowania zaimplementowana została ponadto funkcja kalkulacji kosztów, umożliwiającą szybkie rozliczanie się z kontrahentami i szczegółową analizę ponoszonych wydatków.
Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o. z Kalisza wyróżnia się spośród innych firm tej branży innowacyjnością i nowatorstwem w sposobie zarządzania i jakością oferowanych usług. Spółkę tworzy doświadczona kadra menedżerska i zespół pracowników wysokich kwalifikacjach zawodowych działających w oparciu o najnowsze zdobycze z zakresu techniki świetlnej. Wszelkie nowości pojawiające się na rynku są aktywnie śledzone, a ciekawe nowatorskie rozwiązania po wnikliwej analizie znajdują zastosowanie. Dzięki temu budowana, modernizowana i remontowana przez Spółkę sieć nie tylko spełnia wszystkie warunki stawiane oświetleniu ulicznemu i drogowemu, ale również dorównuje w tym względzie wysokim światowym standardom. Spółka korzysta z urządzeń producentów polskich lub światowych. Są to nowoczesne produkty wysokiej klasy, spełniające realne potrzeby Spółki w zakresie parametrów oświetleniowych, obniżania energochłonności i zapewniające bezawaryjny okres pracy. W związku z rozwojem Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe poszukiwała partnera, który oferował pakiet oprogramowania uwzgledniający specyfikę działania firmy.
Jedyną firma spełniającą nasze oczekiwania była firma ARKomp Systemy Komputerowe Kalisz. Firma ta zaoferowała nam wysokiej jakości pakiet oprogramowania enova, który bez najmniejszych przeszkód został dostosowany do naszej działalności. - mówi Prezes Zarządu Grzegorz Nawrocki. Dodatkowo dla naszego przedsiębiorstwa, w oparciu o enova, firma ARKomp opracowała program rejestracji telefonicznych zgłoszeń o awariach sieci oświetleniowych wraz ze śledzeniem stanu realizacji awarii i ich kosztów. – dodaje.
W trakcie trwania szkolenia pracownicy naszej spółki zostali kompleksowo przeszkoleni w zakresie obsługi wdrożonego systemu. - podsumowuje Prezes Zarządu Grzegorz Nawrocki.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top