ADWA i T2S powtórnie wdrażają system ERP Comarch CDN XL

PPHTU ADWA Sp. z o.o., lider grupy ADWA, specjalizującej się w produkcji, konfekcji i sprzedaży wyrobów petrochemicznych i chemii samochodowej, wdraża system ERP Comarch CDN XL już po raz drugi. Implementację systemu prowadzi firma T2S – Platynowy Partner Comarch.
Na etapie wyboru systemu do zarządzania firmą, elastyczność i skalowalność oprogramowania są często traktowane jako cechy trzeciorzędne. Tymczasem ich niebagatelne znaczenie ujawnia się w miarę rozwoju firmy. Warto więc upewnić się odpowiednio wcześnie, że wybrane rozwiązanie będzie ten rozwój wspierać i że sprosta rosnącym z czasem potrzebom i oczekiwaniom – mówi Tomasz Socha, prezes Zarządu T2S.
Wiele firm korzystających z oprogramowania Comarch zdecydowało się na rozbudowę instalacji. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo ADWA z Łodzi, które od 2008 roku pracuje z Comarch CDN XL. Doświadczenia z wdrożenia, praktyczna znajomość systemu oraz nowe potrzeby w zakresie organizacji i zarządzania zaowocowały nowymi pomysłami optymalizacyjnymi oraz inwestycją w zakup kolejnych modułów systemu ERP Comarch CDN XL.

Zarząd ADWA i T2S – partner wspierający firmę od 2008 roku – podjęły decyzję o ponownym przeprowadzeniu wdrożenia Comarch CDN XL, całkowicie od zera, zgodnie z aktualnymi założeniami i celami biznesowymi. Tym razem główny nacisk położony został na funkcjonalności Business Intelligence, obsługę magazynu wysokościowego oraz zastosowanie rozwiązań mobilnych (Mobilny Menadżer, Mobilny Sprzedawca, Mobilny Magazynier). Start systemu został zaplanowany na 1 stycznia 2012 roku.
Firma T2S to partner z ogromnym doświadczeniem w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów do zarządzania przedsiebiorstwami, jakie oferujemy. Wiedza i profesjonalizm specjalistów pracujących w firmach tworzących naszą sieć sprzedaży, poprate certyfikcją Comarch, są gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nie usług wdrożeniowych – podkreśla Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu w Sektorze ERP firmy Comarch
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top