System ERP proALPHA dla UniMould

Spółka UniMould należąca do międzynarodowej Grupy Ardagh, znanego i cenionego producenta opakowań szklanych, podpisała umowę na zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP - proALPHA. Grupa posiada 20 zakładów produkcyjnych w Europie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Szwecji, Holandii oraz w Polsce.
Firma UniMould z siedzibą w Pieńsku do niedawna znana jako „Heye” Fabryka Form Szklarskich od ponad 60 lat zajmuje pozycję lidera w branży wytwarzania części formujących i odlewów dla przemysłu opakowań szklanych w Polsce. UniMould oferuje klientom nowoczesne części formujące a także szeroką gamę odlewów z żelaza.

System ERP proALPHA obsługiwać będzie przede wszystkim obszary planowania produkcji i logistyki. W pierwszej kolejności wdrożone zostaną moduły obsługujące sprzedaż, zakupy, gospodarkę materiałową a także proALPHA Analyzer i DMS. Główne korzyści płynące z wdrożenia oprogramowania proALPHA polegać mają na zwiększeniu efektywności i usprawnieniu organizacji procesu produkcji. Celem wdrożenia jest także lepsze i nowocześniejsze zarządzanie firmą. Start produktywny zaplanowano na początek września tego roku.

Źródło: proALPHA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top