System ERP dobry na drogi

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o., specjalizujące się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych, wdraża system ERP Comarch ALTUM. Implementację, która obejmie najważniejsze obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, prowadzi Partner Comarch – katowicka firma Jura-Soft.
W styczniu 2010 roku, po dokładnej analizie rynku i przeglądzie ofert producentów systemów ERP, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. wybrało Comarch ALTUM jako rozwiązanie, które w największym stopniu spełnia oczekiwania firmy. Elastyczna architektura nowoczesnej platformy ERP umożliwia łatwe dostosowanie do stale rosnących wymagań dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.
Poszukiwaliśmy rozwiązania, które z jednej strony zawiera te funkcjonalności, które są dla nas kluczowe, z drugiej zaś będzie na tyle otwarte, że można będzie je w pełni dostosować do naszych potrzeb oraz zaimplementować w nim rozwiązania typowe dla naszej firmy, jak np. proces technologiczny produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych – mówi Marek Waszkiewicz, prokurent P.B.D. DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. – Zależało nam również na tym, by z czasem móc tworzyć nowe funkcjonalności oraz dostosowywać system do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. Comarch ALTUM daje nam właśnie takie możliwości
Jura-Soft, dla której jest to już kolejne wdrożenie Comarch ALTUM, oprócz uruchomienia standardowych funkcjonalności, planuje dostosować system do unikalnych potrzeb klienta, tworząc m.in. rozwiązania związane z zarządzaniem projektami oraz obsługą wag samochodowych.
Dla przedsiębiorstwa DROGOPOL-ZW przy wyborze rozwiązania klasy ERP istotną kwestią było zapewnienie pełnej analizy i kontroli nad przebiegiem specyficznych, długoterminowych projektów, a także możliwość uporządkowania dokumentów z nimi związanych i zdefiniowania jasnych ścieżek przepływu informacji. Comarch ALTUM, dzięki narzędziom Business Process Management i Business Intelligence, spełnia te potrzeby w 100 proc. – mówi Kamil Góral, product manager Comarch ALTUM.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DROGOPOL-ZW Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych w zakresie budowy, rozbudowy, remontów i utrzymania dróg, ulic, rond, autostrad i parkingów, budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Firma produkuje mieszanki mineralno-asfaltowe, prowadzi badania laboratoryjne kruszyw i mieszanek mineralno-asfaltowych oraz świadczy usługi sprzętowe i transportowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top