Cross Jeanswear Co. usprawnia sprzedaż z Asseco

Asseco Business Solutions podpisało umowę z polskim oddziałem firmy Cross Jeanswear Co. na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową WA-PRO WF-Mag Prestiż. Asseco BS dostarczy również sprzęt komputerowy swojego Partnera technologicznego – firmy Dell. Projekt obejmie zasięgiem całą Polskę. Oprogramowanie WA-PRO będzie uruchomione w centrali oraz w punktach sprzedaży Cross Jeanswear Co.


Program Asseco BS WF-Mag Prestiż będzie wspierał pracę Cross Jeanswear Co. w zakresie hurtowej sprzedaży w centrali i oddziałach firmy oraz sprzedaży detalicznej, realizowanej przez sieć kilkudziesięciu sklepów Cross na terenie całej Polski. Uruchomiona instalacja obejmie kilkadziesiąt stanowisk. Prace będą realizowane online z wykorzystaniem usług terminalowych.

Cross Jeanswear Co. zdecydowało się także na stałą usługę serwisową Asseco BS oraz kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi oprogramowania WF-Mag. Ponadto Asseco BS zaopatrzy Cross’a w serwery marki Dell, które od tej jesieni znajdują się w ofercie Asseco Business Solutions.

Cross Jeanswear Co. to międzynarodowa marka o globalnym zasięgu. Firma Cross Poland Sp. z o.o. od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim, dzięki m.in. wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.

Aby umożliwić dalszą ekspansję naszej marki zdecydowaliśmy się na wdrożenie specjalistycznych narzędzi informatycznych – wyjaśnia Przemysław Madejski IT Manager Cross Jeanswear Co.

Cieszymy się, że będziemy mieć udział w rozwoju naszego nowego klienta w na terenie Polski – mówi Rafał Wnorowski, Dyrektor Sprzedaży Oprogramowania WA-PRO w Asseco Business Solutions.

Źródło: ASSECO BUSINESS SOLUTIONS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top