Infovide-Matrix wdroży w Metal-Fach system ERP Impuls

Spółka Infovide-Matrix S.A., wiodący dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT (Consulting & Solutions Implementation), zrealizuje projekt wdrożenia systemu ERP Impuls 5 wspomagającego zarządzanie w firmie Metal–Fach Sp. z o.o. W ramach współpracy Infovide-Matrix dokona również integracji systemu z istniejącymi aplikacjami.


Metal–Fach jest producentem maszyn rolniczych i kotłów centralnego ogrzewania. System ERP obejmie zarządzanie kluczowymi obszarami działalności firmy, takimi jak finanse i księgowość, kadry, dystrybucja, gospodarka magazynowa, produkcja, elektroniczny obieg dokumentów, relacje z klientem oraz portal firmowy. Implementacja systemu pozwoli zautomatyzować większość procesów biznesowych w firmie. Zadaniem Infovide-Matrix będzie też integracja systemu pakietu ERP z istniejącymi już w firmie aplikacjami: Kanban (narzędzie do zarządzania produkcją) oraz Tachomatt (system analizujący dane z tachografów).

Dzięki systemowi Impuls 5 nie tylko zostanie zredukowany czas dostępu do aktualizowanych na bieżąco informacji, ale będzie można też w porę racjonalizować procesy produkcyjno – logistyczne. Ponadto wykorzystanie Elektronicznego Obiegu Dokumentów w znaczący sposób usprawni proces przepływu informacji wewnątrz firmy. – twierdzi Robert Rymarczyk – Project Manager z Infovide-Matrix.

Polityka jakości jest priorytetem firmy Metal-Fach, stąd stawiamy szczególne wymagania wobec kontroli procesu produkcyjnego i utrzymania go na najwyższym poziomie. Dzięki wprowadzeniu systemu nastąpi pełna automatyzacja kluczowych procesów, co z pewnością pozytywnie wpłynie na sprawność organizacyjną przedsiębiorstwa. – twierdzi Justyna Kulikowska – Dyrektor Projektu z firmy Metal-Fach.

Firma Metal – Fach istnieje od 1989 roku i zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu maszyn i urządzeń rolniczych oraz kotłów centralnego ogrzewania. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi.

Źródło: INFOVIDE-MATRIX

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top