Mazowieckie Mosty z systemem ERP

 SIMPLE SA poinformowało o zakończeniu wdrożenia pakietu  ERP SIMPLE.ERP w Przedsiębiorstwie Budownictwa Lądowego „Mazowieckie Mosty”.

Mazowiecki Mosty to kolejny klient SIMPLE z branży budowlanej. Zrealizowana umowa z PBL jest dowodem, że jeśli oprogramowanie odpowiada potrzebom branży, a personel ma wymagane kwalifikacje, to wdrożenie zaawansowanego zintegrowanego systemu można przeprowadzić w przeciągu zaledwie kilku miesięcy. Dziękuję wszystkim uczestnikom wdrożenia. - Dariusz Kacperczyk Wiceprezes SIMPLE S.A.

PBL „Mazowieckie Mosty” specjalizuje się w budowie, przebudowie i remontach obiektów inżynierskich budownictwa komunikacyjnego, produkcji betonu towarowego, a także prefabrykatów betonowych i żelbetowych, produkcji i montażu mostowych barieroporęczy, barier stalowych, oraz ekranów akustycznych. Przedsiębiorstwo posiada własną pracownię projektową i bazę administracyjno-produkcyjną wyposażoną w węzły betoniarskie w Mińsku Mazowieckim i Płońsku, oraz wytwórnię konstrukcji stalowych POMTOR w Rypinie.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top