Molton postawił na system ERP CDN XL

Firma MOLTON, producent eleganckiej odzieży damskiej, podpisała umowę z Comarch SA na zakup i wdrożenie systemu klasy ERP – CDN XL oraz CDN Opt!ma Offline. Molton Sp. z o. o. jest kolejną firmą z branży odzieżowej, która wybrała system CDN XL. Spółka należy do grupy kapitałowej Monnari Trade SA. Firma Molton posiada sieć salonów firmowych, franczyzowych oraz stoiska brandowe.

{MosModule module=ERP2_Dzial}

W związku z rozwojem biznesu i rozbudową sieci detalicznej firma Molton zdecydowała o wdrożeniu rozwiązania CDN XL w celu usprawnienia logistyki oraz wsparcia kanału sprzedaży, w szczególności w działach planowania i dystrybucji kolekcji.

W efekcie wdrożenia ma nastąpić pełna integracja procesów biznesowych w ramach całej sieci, ulepszy się także dostęp do aktualnej informacji o przepływach towarów i aktualnych stanach magazynowych. System ERP CDN XL wspomoże zarządzanie firmą w centrali oraz siecią sklepów detalicznych.

Prace nad projektem rozpoczną się w połowie sierpnia 2008 roku. Start systemu został zaplanowany na grudzień 2008 roku. Projekt jest realizowany przez lubelski oddział wdrożeń Comarch kierowany przez Agnieszkę Smok.

Firma Molton jest kolejną firmą taką jak: Campus, Monnari, Taranko, Scotch&Soda czy Emax. Molton to kolejny klient z branży odzieżowej , który docenił system CDN XL w działalności biznesowej.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top