Farmapol wdraża system ERP iScala Pharma

Epicor Software Corporation, czołowy dostawca rozwiązań z zakresu oprogramowania biznesowego dla średnich przedsiębiorstw, wdroży pakiet ERP iScala Pharma w przedsiębiorstwie Farmapol specjalizującym się w wytwarzaniu i sprzedaży półproduktów farmaceutycznych, leków gotowych i suplementów diety. iScala Pharma to opracowany przez firmę Epicor zintegrowany system ERP, który jest dedykowany dla branży farmaceutycznej i chemicznej.


Oparty na aplikacji iScala, system został rozszerzony o funkcje zaspokajające rosnące zapotrzebowanie przemysłu farmaceutycznego i chemicznego m.in. związane z kontrolą jakości, kwarantannami, recepturami, śledzeniem partii produktów, oraz bezpieczeństwem wszystkich operacji. Rozwiązanie obejmie kluczowe dla przedsiębiorstwa obszary, czyli zarządzanie produkcją i produkcją zaawansowaną, kontrolę partii, kontrolę jakości, gospodarkę materiałową, finanse i środki trwałe oraz zarządzanie bezpieczeństwem i ładem korporacyjnym.

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny Farmapol z siedzibą w Poznaniu to przykład polskiego przedsiębiorstwa z ponad 60-letnią tradycją. Firma jest laureatem wielu nagród. Jej wyroby zostały wyróżnione znakiem towarowym Wielkopolska Jakość, a także wieloma innymi nagrodami m.in. „Złoty Lek", "Ziołowy Oskar", "Złoty Otis", "Nagroda Profesorów Farmacji". Przedsiębiorstwo współpracuje ściśle z poznańskimi placówkami, m.in. z Katedrą Farmakologii Klinicznej Akademii Medycznej, Instytutem Roślin i Przetworów Zielarskich, Wojewódzką stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Farmapol to kolejny klient firmy Epicor działający w branży farmaceutycznej. Wcześniej Epicor wdrożył rozwiązanie ERP m.in. w przedsiębiorstwach: Boehringer Ingelheim, Boiron, Martin Bauer (Herbapol), Merck, Pierre Fabre, Solvay Pharma.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top