Nowa wersja systemu ERP dla MAGO

Firma MAGO S.A., producent regałów sklepowych i lider na rynku wyposażenia sklepów i magazynów, zakończyła I etap aktualizacji użytkowanego od 6 lat systemu ERP SOFTLAB SQL do jego najnowszej wersji.


Dynamiczny rozwój spółki MAGO i rosnąca potrzeba zwiększenia kontroli nad procesem produkcji i sprzedaży miały decydujący wpływ na decyzję o przejściu na najnowszą wersję zintegrowanego systemu klasy ERP SOFTLAB SQL. Opracowane zostały również rozwiązania dla pozostałych spółek należących do grupy MAGO. Wdrożono także mechanizmy automatyzacji i ewidencjonowania procesów produkcyjnych z zastosowaniem czytników kodów kreskowych.

- Wdrożenie w MAGO jest przykładem tego jak rośniemy razem z naszymi Klientami. Na każdym etapie ich rozwoju jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dzięki którym mogą skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej. II etap wdrożenia w MAGO obejmie implementację mechanizmów długoterminowego planowania i optymalizacji harmonogramu produkcji oraz optymalizację procesów w WMS przy wykorzystaniu terminali radiowych – komentuje Cezary Maciejewski, Wiceprezes Zarządu, Pion Biznesowy Softlab.

MAGO S.A. to lider rynku profesjonalnego wyposażenia sklepów, regałów magazynowych i rozwiązań ekspozycyjnych. System wytwarzania i dostaw istniejącej od 1989 roku firmy tworzą obecnie trzy spółki dysponujące automatycznymi liniami produkcyjnymi i zapleczem magazynowym na powierzchni 30 tys. m2 w Ruścu, Rawie Mazowieckiej i Obwodzie Kaliningradzkim, rozbudowaną siecią dystrybucyjną oraz wykorzystującym najnowocześniejsze narzędzia zespołem fachowców projektujących i wytwarzających nowoczesne, oczekiwane przez rynek produkty. Wsparcie dla produkcji, logistyki i sprzedaży zapewniają dedykowane rozwiązania programistyczne SOFTLAB.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top