System ERP w firmie budowlanej Nickel

Firma 7milowy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów klasy ERP, rozpoczęła wdrożenie rozwiązania Microsoft Dynamics AX w Przedsiębiorstwie Techniczno-Budowlanym Nickel. Jest to pierwsze wdrożenie systemu AX po podpisaniu umowy z Microsoft.


7milowy w czerwcu br. rozszerzył swoją dotychczasową, ofertę obejmującą wdrożenia systemu SAP dla sektora firm średniej wielkości, o rozwiązanie Microsoft Dynamics AX. Obecnie rozpoczyna się realizacja pierwszego wdrożenia systemu Microsoft w znanym na poznańskim rynku przedsiębiorstwie budowlanym PTB Nickel sp. z o.o. W przyszłości wdrożeniem objęte mają zostać pozostałe spółki Grupy Nickel, w tym m.in. Nickel Development sp. z o.o.

Agata Schmidt, Kierownik wdrożenia systemu AX po stronie firmy Nickel, powiedziała: „Rynek budowlany w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy boom. Z drugiej strony naszą dewizą jest wysoka jakość naszych obiektów, bez względu na liczbę realizowanych inwestycji. Aby utrzymać zaufanie klientów i spełnić ich wymagania, zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX. Wdrożenie ma na celu przede wszystkim usprawnienie bieżącego monitorowania wskaźników ekonomicznych, ujednolicenie systemu raportowania oraz włączenie pracowników na placu budowy w elektroniczny obieg informacji.”

Wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX firmie Nickel obejmie takie obszary przedsiębiorstwa jak: finanse i kontroling, zakupy i logistyka, kadry i płace, produkcja stolarki aluminiowej, a przede wszystkim kontrola projektów budowlanych. Uruchomienie systemu przewidziane jest na początek 2008 roku.

„Celem naszej współpracy jest zapewnienie spółce Nickel optymalnego wykorzystania zasobów całego przedsiębiorstwa. Zastosowanie najnowszych narzędzi informatycznych zawartych w systemie uprości zarządzanie firmą i zapewni jej solidne podstawy do dalszego rozwoju” – mówi Krzysztof Justynowicz, Dyrektor ds. Handlowych i Marketingu w firmie 7milowy.

Nickel to jedna z największych firm budowlanych i deweloperskich w Poznaniu. Do dokonań firmy należy realizacja projektu Nickel Technology Park w podpoznańskich Złotnikach, gdzie mieści się siedziba firm 7milowy i BCC, a także nowoczesne centrum outsourcingowe BCC.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top