System ERP dla developera

Macrologic SA podpisał umowę na wdrożenie systemu ERP w firmie HIRNY BD S.A. Rozwiązanie Xpertis Deweloper będzie wspierać działalność dewelopera w zakresie specyficznych dla tej branży procesów inwestycyjnych, procesów sprzedaży i elektronicznych obiegów dokumentów (workflow).


Pakiet Xpertis Deweloper wesprze zarządzanie w HIRNY DB w zakresie tworzenia i zarządzania bazą klientów oraz komunikacją z nimi, planowania struktury kosztów inwestycji czy monitorowania i kontroli realizacji inwestycji. Ponadto, rozwiązanie Macrologic usprawni zarządzanie projektami od wyboru wykonawców inwestycji, poprzez rejestrowanie umów, harmonogramów i protokołów, po monitorowanie umów z nabywcami i harmonogramów spłat. System pozwoli również na prostsze planowanie struktury i wartości sprzedaży mieszkań i obiektów pod inwestycje, a także wspomoże kontrolę bieżącej sprzedaży.

W ramach rozwiązania Xpertis Deweloper, firma HIRNY BD S.A. będzie w stanie łatwiej planować i kontrolować prowadzone inwestycje w całym zakresie i na dowolnym poziomie szczegółowości. System pozwoli usprawnić zarówno planowanie kosztów, monitoring stanu wykonania projektów i ich zgodności z założeniami, jak też zarządzanie strukturą sprzedaży i kontrolę planu przychodów.

Rozwiązanie będzie zintegrowane z księgowością firmy HIRNY BD w zakresie kontrahentów jak i powiązania faktur (zakupowych i sprzedaży).

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top