Dr Marcus wdraża system ERP Xpertis

Macrologic S.A. podpisał umowę na wdrożenie rozwiązania klasy ERP - Xpertis w firmie Dr. Marcus. W lipcu br. rozpoczęły się prace wdrożeniowe, których zakończenie planowane jest na koniec roku.


Zakres umowy z Dr. Marcus, producentem i dystrybutorem zapachów samochodowych, obejmuje dostawę licencji, wdrożenie i szkolenia w obszarze rozwiązania Xpertis firmy Macrologic. W ramach umowy w Dr. Marcus zaimplementowane zostanie oprogramowanie z zakresu finansów, controlingu i rachunkowości zarządczej, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki oraz produkcji.

Xpertis ma przede wszystkim zapewnić poprawę efektywności zarządzania przedsiębiorstwem dzięki sprawnemu uzyskiwaniu informacji o stanie firmy, a także usprawnienie procesów planowania i rozliczania kosztów produkcji. Wdrożenie rozwiązania Xpertis Kontroling pozwoli z kolei na sprawne pozyskiwanie informacji wspomagających podejmowanie decyzji, które wpływają na rentowność działalności. System ERP Xpertis będzie używany na 20 stanowiskach w centrali firmy Dr. Macrus. Część kontrolingowa rozwiązania Xpertis będzie wspomagała pracę pięciu osób w zakresie budżetowania i rachunkowości zarządczej. Uruchomienie systemu zaplanowano na 1 stycznia 2008 roku.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top