loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

streamsoftlogoJednym z czynników przesądzających o sukcesie w działalności firm jest sprawna obsługa wysyłek. Kompleksowość w tym zakresie zapewnia propozycja firmy Streamsoft.

 REKLAMA 
 SNT 
 
Aplikacja Kurier łączy system ERP Streamsoft Prestiż z systemami firm kurierskich (UPS, DHL, DPD, GLS, Poczta Polska, Inpost, DB Schenker, K-EX, Hellman, Raben), gwarantując sprawną wymianę danych i informacji dotyczących przygotowania wysyłki.

Wykorzystanie rozwiązania oferowanego przez Streamsoft umożliwia nie tylko przygotowanie pakietów na podstawie wybranego dokumentu WZ lub FA (wraz z grupowaniem przesyłek po adresach dostaw zapisanych w dokumentach), ale także automatyczne wypełnianie danych w oknie nadania oraz generowanie listów przewozowych bezpośrednio z okna systemu.
 
kurier streamsoft prestiz

Kurier to również możliwość sczytywania wagi paczki bezpośrednio z systemu Streamsoft Prestiż oraz automatycznego wypełniania informacji o odbiorcach. Kurier zapewnia szeroką funkcjonalność także jeśli chodzi o operacje już na samych etykietach, m.in.: pobranie i automatyczne drukowanie, zapisywanie na dysku.

Co więcej aplikacja obsługuje jednostki logistyczne – po zeskanowaniu kodu paczki informacje o jej wymiarach i nazwie są wypełniane samoczynnie. Narzędzie jest wyposażone w definicje gabarytów tzw. paczki standardowej i niestandardowej. Dodatkowo, możliwe jest pobranie informacji o deklarowanej wartości przesyłki.

Użytkownicy Kuriera, wraz z dostępem do aplikacji, otrzymali również szereg możliwości wspomagających, mających wpływ na usprawnienie pracy z wysyłką, takich jak: wybranie dodatkowych usług oferowanych przez firmę kurierską, generowanie raportu potwierdzenia odbioru przesyłek przez kuriera, zbiorcza aktualizacja statusów (np. wg harmonogramu systemu lub pojedynczo na żądanie zapisu etykiet w bazie dokumentów). Dostępna jest także opcja anulowania i ponownego wydruku wybranych przesyłek w zakładce „Historia” oraz obsługa przesyłek paczkomatowych Inpost.

Źródło: www.streamsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top