Ponad 700 uczestników konferencji Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015

W dniach 12-13 maja br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się największa konferencja firmy Microsoft na temat aplikacji biznesowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń firmy w tym roku. Spotkanie „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015” zgromadziło kilkuset obecnych i potencjalnych klientów Microsoft Dynamics AX, CRM i NAV, a także partnerów firmy, którzy wzbogacili swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań Dynamics, zapoznali się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w przedsiębiorstwach różnej wielkości oraz wymienili doświadczenia na temat najnowszych trendów technologicznych związanych z chmurą, nowoczesną analityką biznesową oraz mobilnością.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Pierwszego dnia konferencji odbyła się sesja główna z udziałem gości specjalnych. Rozpoczęło ją wystąpienie Ronalda Binkofskiego, Dyrektora Generalnego Microsoft, który opowiedział o aktualnych trendach i oczekiwaniach rynku oraz roli Microsoft w kształtowaniu nowego podejścia do biznesu:
Chcemy być firmą, która daje jak najlepsze możliwości w obszarze produktywności. W świecie mobilności i chmury Microsoft będzie pomagać biznesowi w zwiększaniu wydajności.
Następnie głos zabrali przedstawiciele Microsoft – Dariusz Piotrowski, Paweł Jakubik, Agnieszka Zarzycka i Janusz Małgorzaciak, którzy opowiedzieli m.in. o kluczowych trendach, roli systemów w dobie transformacji do chmury oraz rodzinie rozwiązań Dynamics. Sesję główną zakończyła prelekcja prof. dr. hab. Mariusza Flasińskiego pt. „Nowoczesne systemy informatyczne jako narzędzie wsparcia dynamicznego biznesu”. Kolejnym punktem spotkania były sesje tematyczne podzielone na 3 ścieżki dotyczące kompleksowych rozwiązań dedykowanych różnym branżom (handlowej, logistycznej, dystrybucyjnej, produkcyjnej czy usług profesjonalnych), bezpiecznych usług w chmurze oraz pokazujące przykłady klientów Microsoft, którzy osiągnęli sukces dzięki aplikacjom biznesowym Dynamics.

Podczas pierwszego dnia konferencji uczestnicy mogli odwiedzić strefę EXPO ze stoiskami partnerów (m.in. Netwise, IT.integro, IT Vision, Integris, XPLUS, Bonair, NAV24, Intersys, Arcus SI, SaaS Solutions, MS POS) i rozmawiać z ekspertami podczas sesji networkingowych oraz wziąć udział w turnieju XBOX. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja oraz koncert zespołu Drugi Tydzień.

W drugim dniu konferencji uczestnicy mogli wziąć udział w sesjach tematycznych podzielonych na 3 ścieżki dotyczące narzędzi analitycznych wspierających produktywność i zarządzanie procesami, sposobów podnoszenia efektywności w firmie z wykorzystaniem rozwiązań z rodziny Dynamics oraz rozwiązań mobilnych.

12
34

Dodatkowo w trakcie 2 dni konferencji uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi urządzeniami z systemem Windows – tabletami, laptopami i telefonami oraz uzupełniającymi je akcesoriami, a także mogli dokonać zakupu akcesoriów na miejscu w specjalnych cenach oraz spróbować swoich sił na Torze Sphero.
Chcemy bardzo podziękować wszystkim gościom – klientom, partnerom i mediom – za przybycie na naszą konferencję – powiedział Paweł Jędrusik, dyrektor działu Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft. – W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób, które aktywnie uczestniczyły w sesjach tematycznych i networkingowych oraz dyskusjach. Wspólnie debatowaliśmy nad obecną sytuacją rynku aplikacji biznesowych, próbując stworzyć swoistą mapę potrzeb i przyszłych oczekiwań użytkowników naszych rozwiązań. Wierzymy, że tego rodzaju dialog z naszymi partnerami i klientami przyczyni się do tworzenia jeszcze doskonalszych rozwiązań odpowiadających na wyzwania współczesnego biznesu – podsumowuje Paweł Jędrusik.
Źródło: Microsoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top