Za nami konferencja SQLDay Lite 2014

W dniach 14-15 listopada, w Hotelu Focus w Lublinie odbyła się konferencja SQLDay Lite 2014, która była największym w Polsce spotkaniem poświęconym tematom związanym z SQL Server. Do Lublina przyjechało prawie 200 programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence. W gronie prelegentów znaleźli się najlepsi eksperci z dziedziny SQL Server oraz baz danych tacy jak Łukasz Grala, Maciej Pilecki czy Damian Widera.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Przez dwa dni Lublin był polską stolicą programistów i administratorów baz danych, którzy z całego kraju zjechali na konferencję SQLDay Lite 2014. W Centrum Konferencyjnym Hotelu Focus na uczestników czekali uznani eksperci, którzy przygotowali szereg ciekawych prelekcji. Pierwszego dnia wydarzenia pasjonaci technologii SQL Server mieli okazję podnosić swoje kwalifikacje podczas trzech sesji warsztatów. Swoją wiedzą dzielili się Łukasz Grala, Maciej Pilecki oraz Damian Widera, który tłumaczył jak efektywnie wykorzystywać .NET w SQL Server.
Po bardzo udanej pierwszej konferencji, która odbyła się w kwietniu we Wrocławiu, tym razem pasjonatów SQL Server zaprosiliśmy do Lublina. Podobnie jak w przypadku kwietniowej konferencji SQLDay, teraz również postawiliśmy zarówno na wysoki poziom merytoryczny warsztatów i wystąpień, jak i na aktywności budujące atmosferę imprezy społecznościowej. Naszym założeniem było przekazanie kompleksowej wiedzy na temat wizualizacji danych, poszerzania możliwości przy pomocy SQL CLR oraz optymalizacji .” Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że druga już w tym roku konferencja dedykowana tematyce SQL Server odniosła sukces merytoryczny oraz organizacyjny. – powiedział Grzegorz Stolecki, Prezes Stowarzyszenia PLSSUG, organizatora SQLDay Lite 2014
Kolejnymi ekspertami, którzy poprowadzili swoje prelekcje podczas konferencji byli: Marcin Szeliga, Paweł Potasiński i Marek Adamczuk, którzy prezentowali programistom T-SQL, jak montować funkcje okienkowe oraz Grzegorz Stolecki, który objaśniał sposoby renderowania raportów w Reporting Services. Damian Widera z kolei pokazał uczestnikom zarówno znane jak i nieudokumentowane komendy DBCC. Tegoroczne wydanie SQLDay Lite 2014 zakończyła sesja Macieja Pileckiego o event notifications.

SQLDay to największa w Polsce konferencja poświęcona tematom związanym z SQL Server organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Konferencja posiada długą historię, do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku. Partnerem strategicznym konferencji w Lublinie była firma Asseco Business Solutions, złotym partnerem Microsoft Polska, a srebrnym firma Sii. Następna edycja SQLDay odbędzie się w dniach 11-13 maja 2015 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym. W gronie prelegentów znajdą się wybitni eksperci z zagranicy, m.in. Adam Machanic oraz Klaus Aschenbrenner.
 
SQL Day2 SQLDay1

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top