MULTITRAIN17 września 2013 r. w Warszawie pod Patronatem Honorowym organizacji ISSA, odbyła się kolejna edycja konferencji „Bezpieczeństwo Firmowych Sieci” oragnizaowana przez fimrę MultiTrain.
 
 
Liczne przybycie przedstawicieli różnych firm i instytucji, świadczy o wciąż ogromnym zainteresowaniu problematyką, związaną z ochroną firmowych zasobów.

Podczas konferencji wysłuchaliśmy wielu interesujących wykładów oraz prezentacji. Spotkanie rozpoczął Pan Mateusz Strzałkowski z Bezpieczniej w Sieci, który opowiadał o społecznej świadomości zagrożeń w sieci. Nestępnie Pan Piotr Kubiak z firmy A plus C przedstawił nam funkcjonowanie systemów uplook i statlook.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również prezenstacja Pana Macieja Kubata, reprezentanta firmy Axence, który opowiadał o podnoszeniu bezpieczeństwa infrastruktury IT, dzięki wdrożeniu programu Axence nVison.

Uczestnicy mieli również okazję dowiedzieć się jakie błędy popełniają ludzie w kwestii zabezpieczeń sieci komputerowej, o czym uświadomił nas Pan Mariusz Chyc ze Stowarzyszenia Instytutu Informatyki Śledczej.

Zasady działania oprogramowania firewall przedstawił Pan Marcin Baranowski z Zespołu Bezpieczeństwa Sieciowego Alior Banku, natomiast Pan Maciej Miłostan z Zespołu Bezpieczeństwa PCSSO opowiedział o dogłębnej ochronie sieci w nowoczesnej organizacji. Spotkanie zamykał wykład Pana Jakuba Kubalskiego z kancelarii Domański, Zakrzewski, Palinka, którego prezentacja poświęcona była powszechnemu dziś problemowi spamu w kontekście działalności marketingowej w internecie.

Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom za liczne przybycie i miłą atmosferę.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top