Czwartkowe spotkanie zgromadziło ponad 100 uczestników, którzy mogli zapoznać się z ofertą naszych Wystawców. Spotkanie było też doskonałą okazją do tego, by posłuchać wystąpień ekspertów, którzy podzielili się wiedzą i doświadczeniami z przeprowadzonych wdrożeń i przybliżyli aktualne trendy rynkowe, związane z systemami ERP.Uczestnicy spotkania dowiedzieli się między innymi, jak właściwie dobrać system informatyczny do firmy i jak przygotować się do wdrożenia systemu zarządzania tak, aby osiągnąć zamierzony cel, czyli usprawnić działania firmy i przyczynić się do jej rozwoju - o tym mówił Fabrizio Rotunno z firmy Solint - Eniac. Prelegenci podpowiedzieli, jak unikać głównych grzechów przy wdrożeniu i uzyskać mierzalne korzyści zakupu danego systemu. Pojawiły się też kwestie związane z tym, w jaki sposób finansować owe systemy, jeśli na przykład nie posiadamy lub nie chcemy naruszać środków własnych? - Arkadiusz Ziółkowski z Europejskiego Funduszu Leasingowego opowiedział, na czym polega leasing sprzętu i oprogramowania.

Nie zabrakło też fachowych porad, dotyczących prawnych aspektów wdrożenia, czyli jak powinna wyglądać umowa o stworzenie i wdrożenie systemu informatycznego? - wybrane zagadnienie szczegółowo omówił Łukasz Draszczyk z Kancelarii Radców Prawnych Draszczyk.

Prezentacja Firmy DSR     Prezentacja Firmy Heuthes

Ilość zadawanych przez Słuchaczy pytań oraz rozmowy w kuluarach upewniły nas, że poruszane podczas spotkania tematy były niezmiernie ważne i bliskie naszym Uczestnikom. Dziękujemy Słuchaczom wydarzenia za wszystkie słowa pochwały i pozytywne opinie, przekazane za pomocą ankiet. To motywuje nas do dalszej pracy, organizacji i doboru takiej tematyki, która spełni Państwa oczekiwania.

Zwieńczeniem wydarzenia było losowanie nagród: voucherów do restauracji Gaumarjos, wina, ufundowanego przez sklep Czerwone Wino oraz upominków, które przygotowali Wystawcy.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy przybyli tak licznie; dziękujemy Wystawcom: naszym Partnerom: firmie ANDRA, Heuthes, Fideltronik, Solint-Eniac, Hansaworld oraz firmom uczestniczącym: Europejskiemu Funduszowi Leasingowemu, firmie DSR, Informatyka Sp. z o.o., IT.integro, OPTeam, Sekwencja.

Kolejna i zarazem ostatnia w tym roku edycja tego wydarzenia odbędzie się 5 listopada w Krakowie - już teraz zapraszamy do rejestracji i udziału.<

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top