7milowy wspiera system SAP w Hanplast

Specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych firma Hanplast wybrała dostawcę w obszarze wsparcia SAP. Usługi serwisu aplikacyjnego świadczy spółka 7milowy z Grupy BCC.


 
Hanplast pracuje na systemie SAP ERP od 2007 roku. Kontrakt z 7milowy dotyczy wsparcia wszystkich obszarów biznesowych objętych systemem SAP: finansów, środków trwałych i kontrolingu (FI, AA, CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), gospodarki magazynowej (WM), produkcji i jej planowania (PP), zarządzania projektami (PS), zarządzania jakością (QM), utrzymania ruchu (PM) oraz HR. W ramach stałej obsługi konsultanci serwisowi 7milowego udzielają pracownikom firmy zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, pojawiających się przy bieżącej obsłudze systemu.
Zależało nam na współpracy z firmą, która specjalizuje się w systemie SAP. Chcieliśmy mieć pewność, że nasz partner będzie łączył specjalistyczną wiedzą konsultingową i biznesową. Po kilku miesiącach współpracy z 7milowym z satysfakcją muszę stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości serwisu SAP - zgłoszenia są rozwiązywane zgodnie z ustalonymi standardami SLA, a komunikacja między naszymi pracownikami i konsultantami 7milowego odbywa się bez żadnych przeszkód - powiedział Piotr Iwański, Członek Zarządu Hanplast.
Hanplast specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku i produkcją form wtryskowych, świadcząc swoje usługi przedstawicielom branż: elektrotechniki i elektroniki, telekomunikacji, opakowań, rozwiązań logistycznych i wielu innych. Firma świadczy usługi w oparciu o normy ISO 9001 oraz ISO 14001.

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top