Ciech Pianki oddaje hosting i administracje systemem ERP w ręce itelligence

Firma Ciech Pianki, należąca do Grupy Chemicznej Ciech - lidera europejskiego rynku chemicznego, podpisała z itelligence umowę na hosting i administrację systemu SAP ERP. Pierwszym etapem współpracy było przeprowadzenie migracji systemu SAP ERP do data center itelligence w Tarnowie Podgórnym, oraz upgrade i konwersja Unicode systemu SAP ERP. itelligence dostarczyło Ciech Pianki nowe licencje SAP EPR oraz usługi SAP Maintenance.
 


Ciech Pianki powierzył itelligence kompleksowy projekt migracji systemów od dotychczasowego dostawcy usług hostingowych do data center itelligence w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. W ramach projektu wykonany zostanie upgrade systemu do wersji systemu SAP ECC 6.06 Unicode. Projekt realizowany będzie przez zespół specjalistów itelligence certyfikowany przez SAP. Po zakończeniu migracji, itelligence będzie świadczyć dla Ciech Pianki usługi hostingu i administracji oraz SAP Maintenance w modelu Enterpise Support.
Zdecydowaliśmy się powierzyć opiekę nad naszym systemem SAP firmie itelligence. Mimo skomplikowanego projektu realizowanego pod presją czasu, specjaliści itelligence wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym doświadczeniem w realizacji tego typu projektów. itelligence cieszy się naszym zaufaniem i jesteśmy przekonani, że wybraliśmy właściwego partnera do wsparcia naszego systemu SAP ERP – powiedział Ryszard Treichel, Prezes Zarządu Ciech Pianki.
Grupa Chemiczna Ciech jest jedną z największych firm w Polsce. Rozpoczęcie współpracy z Ciech Pianki to dla nas duży sukces i satysfakcja. Ze względu na wspólną historię z ZACHEM, projekt wydzielenia i migracji systemu Ciech Pianki był skomplikowanym przedsięwzięciem. itelligence mogło wykazać się przy tym dużym doświadczeniem, ale też elastycznością i innowacyjnym podejściem, co docenił nasz klient. Jesteśmy pewni, że współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie owocna i korzystna dla obu firm – mówi Mirosław Kapustka, Sales Manager itelligence.
Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top