Moto Budrex wdrożył system ERP Asseco

Asseco Business Solutions S.A. zakończyło wdrożenie kompleksowego rozwiązania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem w firmie Moto Budrex Sp. z o.o., działającej jako dystrybutor opon i samochodów marki KIA oraz oferującej usługi serwisowe związane z tymi działalnościami. Ponadto po udanym wdrożeniu spółka Moto Budrex zdecydowała się na podpisanie z Asseco BS wieloletniej umowy na utrzymanie systemu.
Wdrożony program Asseco Softlab ERP usprawnił zarządzanie kluczowymi obszarami działania firmy Moto Budrex. Projekt miał na celu integrację wszelkich procesów biznesowych, wsparcie procesu przyjmowania i realizacji zamówień, dokładniejszą ewidencję stanów magazynowych oraz usprawnienie obiegu dokumentów między oddziałami. Zaimplementowane zostały takie moduły jak: logistyka i sprzedaż, WMS (do zarządzania magazynem), zakupy i zaopatrzenie, spedycja, finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe, CRM i DMS oraz platforma B2B. Ponadto spółka Asseco BS dostarczyła firmie Moto Budrex infrastrukturę sprzętową wraz z oprogramowaniem, wykonała instalację sieci informatycznej w magazynach, a także dostarczyła i zainstalowała terminale ręczne oraz wózkowe. Spółka zdecydowała się także na zawarcie z Asseco Business Solutions umowy na utrzymanie w ciągu najbliższych kilku lat wdrożonej aplikacji. Dzięki temu firma Moto Budrex będzie mieć bieżący i szybki dostęp do konserwacji, aktualizacji oraz serwisu użytkowanego oprogramowania. Z systemu korzysta obecnie ponad 120 pracowników spółki Moto Budrex oraz 100 użytkowników zewnętrznych przez platformę B2B.
Zdecydowaliśmy się usprawnić naszą bieżącą działalność wdrażając nowoczesny i kompleksowy system informatyczny, który pomaga nam automatyzować pracę, oszczędzać czas i pieniądze, a także zdobywać nowe rynki i klientów. Ponadto firma Asseco Business Solutions zapewniła nam stałą pomoc i opiekę nad całą instalacją, co daje nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest teraz tylko sprzedaż opon i samochodów, nie musimy martwić się o wykorzystywane na co dzień narzędzia informatyczne” – mówi Jan Ruciński z Moto Budrex Sp. z o.o.
Projekt wdrożenia systemu Asseco Softlab ERP w Moto Budrex Sp. z o.o. był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.2.2

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top