PABICH Sp. z o.o. z systemem ERP

Firma SUPREMIS Sp. z o.o. poinformowała o rozpoczęciu wdrożenia systemu ERP SAP Business One w Przedsiębiorstwie Budowlanym PABICH Sp. z o.o., które zajmuje się realizacją inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa z zakresu budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, dostawy i montażu urządzeń specjalistycznych.


Kluczową funkcjonalnością dla PB Pabich jest zarządzanie projektami inwestycyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem analizy rentowności prowadzonych i zaplanowanych prac. Dzięki dużej elastyczności i otwartości, SAP Business One zostanie zintegrowany z branżowym systemem do obsługi i planowania produkcji autorstwa belgijskiej firmy SCIA. Zainstalowane zostaną także moduły zarządzania procesami finansowymi, controlling oraz funkcjonalność wspierająca zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Zarządzanie procesami biznesowymi PB Pabich było dotąd rozproszone między kilkoma mniejszymi programami, które jednak nie były w stanie dłużej wspierać coraz bardziej złożonych działań dynamicznie rozwijającej się firmy. Dlatego też, zarząd firmy podjął decyzję o rozpoczęciu poszukiwań kompleksowego, lecz łatwego we wdrożeniu i ekonomicznego systemu zarządzania zasobami. Ostatecznego wyboru dokonano między rozwiązaniami firm Microsoft Navision i SAP.

„O wyborze SAP Business One zdecydowała m.in. elastyczność systemu, możliwość łatwej integracji z oprogramowaniem branżowym SCIA oraz dopasowanie do aktualnych potrzeb biznesowych. Istotnym czynnikiem była też możliwość dalszego rozwijania systemu ERP w miarę rosnących potrzeb przedsiębiorstwa” powiedział Stanisław Pabich z PB PABICH Sp. z o.o.

Źródło: Supremis Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top