Strategiczne partnerstwo RedPrairie z Grupą Panalpina

RedPrairie Corp., producent systemu do zarządzania globalnym łańcuchem dostaw, zawarł strategiczne partnerstwo z Grupą Panalpina w celu zapewnienia płynności łańcucha dostaw i wsparcia ekspansji działalności logistycznej grupy Panalpina na całym świecie. Panalpina zdecydowała się na zastosowanie obszernego pakietu RedPrairie Supply Chain Suite, w skład którego wchodzą moduły zarządzania magazynem (WMS), pracownikami (WM), transportu (TMS) oraz rozliczeń bilingowych dla operatorów 3PL.
{MosModule module=RFID_Dzial}
Panalpina jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań zarządzania łańcuchem dostaw, zajmuje wiodące miejsca w kategoriach transportu morskiego i lotniczego. Na rynku polskim po raz kolejny Panalpina otrzymała wyróżnienie w konkursie "Operator Logistyczny Roku" jako Lider Rynku Spedycji Morskiej i Lotniczej. Panalpina zatrudnia około 15.500 pracowników na całym świecie zarządzając globalnie siecią 500 oddziałów w ponad 80 krajach.
Uważamy, że współpraca z RedPrairie odgrywa kluczową rolę w rozwoju naszej globalnej działalności logistycznej i osiąganiu dalszych przewag konkurencyjnych."- Monika Ribar, Chief Executive Officer Panalpina.
Partnerstwo z RedPrairie pozwoli nam na dostęp do kompleksowej platformy obsługi naszych usług logistycznych. Dzięki temu będziemy mogli w elastyczny i szybki sposób dostosować się do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów. - Mike Wilson, Global Head of Logistics Panalpina.
Wyłącznym Partnerem RedPrairie Corp. na rynku polskim jest firma HIT-Kody Kreskowe. Firma odpowiada w chwili obecnej za wdrożenia RedPrairie WMS m.in. w Grupie Raben i PROCAN.

Źródło: HIT KODY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top