Kod kreskowy opanowany z systemem Comarch ERP i aplikacją PROF.-EAN 2

COMARCH - ERP, systemy ERP, kody kreskoweFirma Bomex, czołowy sprzedawca win, w celu usprawnienia procesów logistycznych i sprzedażowych zintegrował z użytkowanym systemem ERPComarch CDN XL oprogramowanie Comarch OPT!MA Offline i aplikację firmy PROFERIS, Partnera Comarch.
{MosModule module=RFID_Dzial}
Bomex powstał w roku 1997 i jest dziś jednym z największych importerów win. Rosnąca dynamika sprzedaży oraz współpraca z wieloma znaczącymi sieciami handlowymi i firmami na terenie całej Polski wymusiła konieczność usprawnień informatycznych. Dlatego do wdrożonego wcześniej systemu ERP Comarch CDN XL firma Bomex zdecydowała się zaimplementować również program Comarch OPT!MA Offline i dedykowaną aplikację PROF.-EAN 2, wykonaną przez rzeszowskiego Partnera Comarch – PROFERIS. Oba zintegrowane z systemem programy miały na celu usprawnienie sprzedaży i procesu obrotu towarami.
Zintegrowanie modułów Comarch OPT!MA i aplikacji PROF.-EAN 2 z posiadanym przez nas systemem klasy ERP znacząco usprawniło pracę naszej firmy i poprawiło wydajność procesów logistycznych oraz pracy przedstawicieli handlowych. Natomiast aplikacja do wydruku etykiet, zaprojektowana przez firmę PROFERIS, przyspieszyła proces inwentaryzacji – mówi Janusz Bomba, właściciel firmy Bomex.
Dzięki implementacji Comarch OPT!MA Handel i Analizy w modelu Offline oraz aplikacji PROF.-EAN 2 firma Bomex uzyskała szereg korzyści m.in. możliwość sprzedaży w terenie i synchronizację danych z centralą, pełną informację o stanach towarów na magazynie, zestaw gotowych analiz prezentujących w formie tabelarycznej i graficznej informacje gromadzone w systemie, jak i możliwość wykorzystania kolektorów danych. Szybszą inwentaryzację zapewnia integracja systemu z aplikacją PROF.-EAN 2 służącą do drukowanie cenówek, czyli etykiet zawierających kod kreskowy oraz wybrane przez użytkownika informacje.

Firma Bomex powstała jako działalność rodzinna i początkowo była utożsamiana z produktami importowanymi z Francji, później z Węgier, po czym asortyment stopniowo wzbogacał się o wina argentyńskie, chilijskie, hiszpańskie i te z gorącej RPA. Obecnie Bomex jest jednym z liderów na rynku, a importowane trunki szybko zyskują sobie zwolenników, czego dowodem są stale rosnące obroty firmy oraz prestiżowe wyróżnienia przyznawane produktom z oferty Bomex w różnorodnych konkursach branżowych.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top